e
sv

10 Haber Uygulaması

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Haber uygulamaları

Haber uygulamaları Eğer güncel hadiseleri haberdar etmek isterseniz, olabilir her tek haber prizinin programını indirin. Fakat bu oldukça büyük olur. Bunun yerine, işinizi kolaylaştırın ve görkemli bir haber toplayıcı bulun.

Bu haber uygulamaları, geniş bir kaynak havuzundan makaleler toplar ve değişik haber türlerini ihtiva eder, bu amaçla her şey New York Times’tan ya da yöresel bir haber istasyonundan gelmez .

Hakikaten bir tek çevresel gazetenizden güncellemeler istiyorsanız, devam edin ve bu hususi programlamayı indirin. Fakat dünyanın dört bir yanından ve eğlence, bilim, teknoloji, siyaset ve ötesini sahibi olan hususlardaki haberler amacıyla kendinize özelleştirilebilir en iyi haber programını bulun.

Bildirimleri kullanırsanız , tüm ekranınızın sürekli “kırılma” ikazlarıyla patlamasını önlemek amacıyla bir tek birkaç haber programıyla sıkışıp kaldığınız amacıyla memnun olacaksınız .

Bu haber uygulamalarının bütünü, Android ve Apple cihazlarına parasız olarak indirilebilir, fakat birtakımlarının premium, ücretli versiyonları mevcuttur.

1. Haber uygulamaları Apple News 

Apple’ın haber uygulama servisi iPhone ve iPad kullanıcılarını güncel olaylardan tam olarak haberdar ediyor. En oldukça okunan başlıklara göz atabilir ya da belirli hususlara ya da haber kaynaklarına bakılırsa bildirimler ayarlayabilirsiniz. Böylece her siyaset hikayesü ile ilgili uyarma alabilirsiniz, sözgelişi aslen arzu ettiğiniz buysa.

Ayda 9,99 ABD doları karşılığında, bir ekip yayına (ödeme duvarlı olanlar dahil) erişmek ve sesli hikayeler olarak bahsedilen yazıları dinlemek amacıyla Apple News + ‘a abone olabilirsiniz .

2. Google News 

Google Haberler, ön görü edebileceğiniz şeklinde temel olarak Android kullanıcıları amacıyla Apple Haberleridir. ANCAK, iOS cihazları bile Google Haberler programıyla uyumludur. Esasen masaüstünde Google Arama’daki “Haberler” bölümündeki başlıklara güveniyorsanız, büyük olasılıkla direk arama motorunun haber programına sığacaksınız.

3The Week 

The Week , her yerden haberleri toplayan ve özetleyen haftalık bir IRL dergisidir, fakat beraberindeki programı sizi süratli bir halde yakalayabilir. Listelerle ilgileniyorsanız, programın günlük özet sekmesi size her gün “bugün bilmenizde yarar olacak 10 şeyi” verir. Abonelik olmadan da uygulamayla ilgili bazı yazıları okuyabilirsiniz, fakat tam dijital problemler amacıyla abone olmanız lazım olur (89 $ karşılığında bir tek dijital içerikli 50 sayı).

4. Flipboard

Başlangıçta dijital bir mecmua olarak kurulan Flipboard, hususlar ile ilgili haber toplamayı tek tek başlıklardan daha oldukça yapar. Belirli bölgeler, kategoriler ya da etkinlikler ile ilgili sizin amacıyla özelleştirilmiş mini mecmua sasenearı meydana getirmek amacıyla topluluk küratörlüğünü vurgular.

5. SmartNews

Bu Japon odaklı haber toplayıcı, programı amacıyla en oldukça okunan haberleri bulmak amacıyla makine öğrenimini kullanıyor. Japonya ve ABD’de senelardır tanınmışdir ve bu iki ülkeden gelen haberlere odaklanır. Platformda seçkin haber kuruluşlarıyla ortaklıklar içeriyor ve canlı yayınlanma ve neticeleri sahibi olan hususi bir seçim kısmı var. Bölgesel haber kısmı, ABD çapında 6.000 şehre bağlı

6. News360

Bu toplayıcı, özelleştirilmiş haberlere yoğunlaşan bir “haber okuyucu” olarak adlandırıyor. İlginizi çekebilecek daha oldukça öykü sunmak amacıyla tıkladığınız öykü türlerini izler. Bilgisayarın doğru anladığından güvenli olmak amacıyla hususları manuel olarak da seçebilirsiniz. Fakat adil uyarma: Uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz 1 milyondan oldukça husus listeliyor.

7. Knewz

Uygulama Haberleri” bu tür hecelemem fakat Murdoch’un haiz bulunmuş olduğu News Corp, yakın vakitte pazara sürdüğü haber programı amacıyla bunu bu tür yapıyor. Oldukca parlak sarı bir uygulamada en oldukça okunan başlıkları bir araya getirmeden evvelce yüzlerce hikayeyi tarayan , bilgisayar doğrultusundan seçilmiş hikayeler ve insan küratörlüğünün bir karışımı .

Oldukca detaylı kaynaklardan gelen haberleri tüketmenize izin vermek amacıyla geliştirilmiş yenilikçi bir hizmet olan hoş geldiniz , pek oldukça seçici okuyucuyu ve düşünceli yayıncıları hayal kırıklığına uğratan önyargı balonları ve boş dikeyler olmadan.

8. News Break

News Break programı, yöresel bir seyirci kitlesi amacıyla en oldukça okunan haberleri meydana çıkarmak yerine, ilgilendiğiniz şehirlere ve metropol alanlarına bakılırsa mahallileştirmeye çalışır. Bu amaçla, son Demokrat ve Cumhuriyetçi kongrelerden gelen büyük haberler yerine, şehrinizden ya da memleketinizden yöresel haber başlıklarını bulabilirsiniz. Uygulama birkaç yıl evvelce Çin’den eski bir Yahoo yöneticisinden meydana çıktı .

9. Yahoo News

Evet, Yahoo hala var. Seneler evvelce e-posta gelen kutunuz amacıyla Gmail’e işlemiş olsanız da, Yahoo News, büyük haber kaynaklarının dayanıklı bir öykü koleksiyonuyla hala güçleniyor. Bir oldukça süre son dakika haberleri ve canlı etkinliklerle tanınır.

10. (*10*) 

Pocket, Mozilla’nın yer işareti koyma aracıdır , fakat programın ana sayfasında, diğerlerinin uygulamaya kaydettiği tanınmış hikayeleri gösteren bir “Keşfet” sekmesi vardır. Hem de Twitter hesabınızı (ve iOS ve Google kişi listelerinizi) bağlayabilir ve takip ettiğiniz bireylerin daha şahsileştirilmiş bir seçim amacıyla bağlantı verdiğini görebilirsiniz. Bir premium sürümü kalıcı kütüphane ve iyi organizasyonu amacıyla tavsiye edilen etiketleri ile “sonrasında oku” programın ya ayda $ 4.99 ya bir yıl süresince 44,99 $ bulunduğunu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli