e
sv

2022’de gelecek en düzgün akıllı telefonlar!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Xiaomi, Samsung, Oppo ve Apple daha fazlası dört gözle beklediğimiz 2022 en güzel akıllı telefonları. Birçok amiral gemisi ve daha fazlası ile işte yeni modeller…

2022′ye neredeyse çok az bir vakit kala, teknoloji şirketleri yeni jenerasyon sonuncu amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Aslında, Xiaomi 2022 amiral gemisini 2021’in 28 Aralık’ında yeni yıla yalnızca üç gün kala piyasaya sürecek. Ve Motorola, amiral gemisini Aralık 2021’in başlarında duyurdu.

Bu nedenle, 2022’de beklenen en düzgün akıllı telefon lansmanlarından kimilerine bakıyoruz.

Dört gözle beklediğimiz 2022’nin en uygun akıllı telefonları!

Galaxy S22 Note

Samsung’un Galaxy Note’u birtakım Galaxy S tadında gerçeğe dönüştürmesi bekleniyor. Sızıntılar şimdiye kadar Galaxy S22 Note’u misal çoklu kameralara ve S Pen için yerleşik bir aygıta sahip Galaxy S21 Ultra’yı güçlendirmiş olduğunu öne sürüyor. Tasarımı bile Galaxy Note 20 Ultra’ya misal kareli bir formda yakında gelecek.

Redmi Note 11 Pro

Redmi Note 11 Pro birkaç ay evvel Çin’de piyasaya sürüldü ve artık birebir eserin global varyantını dört gözle bekliyoruz. Redmi Note 11 Pro’nun Çin varyantı Xiaomi 11i olarak sunuldu. Xiaomi’nin Redmi Note 11 Pro’yu 4G akıllı telefon olarak Avrupa pazarına sunacağı manasına geliyor. Bu yıldan itibaren Redmi Note 10 Pro’nun eklenmiş bir versiyonu olarak gelecek.

Apple iPhone 14

Gelecek yılın en büyük lansmanı! iPhone 14 sızıntıları, düz cam art ve keskin metal kenarlı iPhone 4S periyodunu hatırlatan bir tasarım bekleniyor. Tüm modellerin 120Hz OLED ekrana sahip olması bekleniyor, Pro versiyonları kameralar için çentik dizaynına gidiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli