e
sv

4000 – 4500 TL fiyat aralığındaki en âlâ akıllı telefonlar!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Artık gelişen teknoloji ile birlikte, gün içinde birçok işimizi cep telefonlarımızdan halledebilir duruma geldik. Bu süreçler ortasında bağlantının yanı sıra, fatura ödemek, EFT yapmak, okul ya da iş yerimize ilişkin süreçlerimizi halletmek, fotoğraf çekmek, görüntü izlemek, oyun oynamak, internet üzerinden merak ettiklerimizi aramak neredeyse rutin süreçlerimiz ortasında.

Hal bu türlü olunca, birçok markanın ürettiği ve akıllı telefondan beklentileri farklı olan bir çok tüketiciye hitap eden sayısız telefon modeli satışa sunuluyor. Akıllı telefon seçimi yaparken elbette tüketicilerin geneli bütçeleri doğrultularında en âlâ özelliklere sahip akıllı telefon modelini bulmaya çalışıyor.

Fakat piyasada o kadar çok telefon modeli mevcut ki, başlar karışıyor. Karşılaştırma yaparken bile birbirine yakın özelliklere ya da fiyatlara sahip telefon modelleri ortasında seçim yapmak sıkıntı olabiliyor.

Biz de Teknolojioku olarak, 4000 – 4500 TL fiyat aralığındaki en âlâ akıllı telefon modellerini sizler için bir ortaya getirdik. Listemizde yer verdiğimiz telefonların fiyatlarını internet satış fiyatlarını dikkate alarak belirttik, o nedenle bir ölçü değişiklik gösterebileceğini şimdiden söyleyelim. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan artık de, bu modellerin hangileri olduklarını daima birlikte inceleyelim.

İşte 4000 – 4500 TL fiyat aralığındaki en düzgün akıllı telefonlar!

Poco X3 Pro

Fiyat: 4.400,20 TL

Poco X3 Pro

Ekran Boyutu:
6.67 İnç

Dahili Depolama:
128 GB

Bellek (RAM):
6 GB

Batarya Kapasitesi:
5160 mAh

Sınır Sayısı:
Çift Çizgi

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Dayanağı:
Var

Samsung Galaxy A52

Fiyat: 4.499,00 TL

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli