6 aya kadar Disney Plus’ı ücretsiz edinin

 

Bu, faal bir halde ikiye bir anlaşmadır, zira her iki hizmet de tertipli olarak ayda 7,99 Amerika dolarıdır. Amazon başbakanı abone. Bu fiyata Amazon Music Unlimited’a kaydolarak altı aylık aboneliği etkinleştirebilirsiniz. Disney Artı fazladan ücret ödemeden. Bu dönemden sonrasında her ay 7,99 Amerika dolarıdır, sadece her iki hizmet de herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Mevcut Amazon Müzik aboneleri, sunulan üç aylık ücretsiz Disney Plus ile tamamen dışlanmıyor.

İlişkili: Disney Plus’ı ücretsiz olarak nasıl edinirsiniz?

Sen vazgeçerken ücretsiz deneme Yalnızca o hizmete kaydolursanız Amazon Music Unlimited’a haiz olabileceğiniz için, bu antak kalma dikkate alınmaya kıymet. Müzik hizmeti artık yeni müzik ve podcast’lere erişim için Apple Music’in beğenisine rakip olurken, Disney Plus, aşağıdakiler dahil olmak suretiyle markalardan kapsamlı içerik sunuyor Pixar, (*6*), National Geographic, Yıldız Savaşları kainat ve doğal ki Disney’in kendisi.

Bu promosyonun ne kadar süreceğini bilmiyoruz, bundan dolayı akışa adım atmak istiyorsanız kaçırmayın. Aşağıdaki widget sizi anlaşmaya sürükler.

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir …student loan.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli