e
sv

Acil Anons Sistemi İstanbul

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Acil Anons Sistemi İstanbul

Acil anons sistemi Personelin ve genel halkın güvenliği göz önünde bulundurularak bir çabuk anons sistemi (bazı zamanlar sesli tahliye sistemi olarak anılır) kurulur. Yangın, bomba alarmı ya da diğeri çabuk durumlar sırasında bir alanın ya da binanın müessir bir şekilde tahliyesine yardımcı olan bir sistemdir. Diğeri tüm zamanlarda, genel seslendirme duyuruları, izlenme reklamları ya da fon müziği yapmak için bir çabuk anons sistemi kullanılır.

İster canlı duyurular isterse her zaman müzik olsun, tüm yayınlar bir sitenin tüm alanlarına ya da seçilen alanlara (bölgeler olarak anılır) gönderilebilir. Araştırmalar, çabuk bir durumda insanların açık, anlaşılır bir mesaj alırlarsa kafa karışıklığı ya da panik olmadan tepki vereceklerini kanıtlamıştır.

Bu mesajlar bir çabuk anons sistemi içinde saklanır. Geleneksel çanlar ve sirenler yalnızca bir ihtar verirler, çabuk durumun doğasını göstermezler, insanları belgisiz bırakır ve çoğu zaman bu tür sinyaller göz ardı edilir – ölümcül sonuçlar doğurur. Acil anons sistemi, önceden kaydedilmiş mesajlar vasıtasıyla net ve sıradan anlaşılır talimatlar sağlar. Bu yöntem, eğitimsiz personelin ve genel halkın bile hızlı ve verimli bir şekilde tahliye edilmesini sağlar.

AŞAMALI TAHLİYE Acil Anons Sistemi

yangın alarm sistemiAcil anons sistemi gerektiğinde – çabuk bir durumda – çalışmalıdır ve şu sebeple her zaman tam olarak izlenir. Ayrıca tamamen şarj edilmiş ve her zaman kontrol edilen pillerle de yedeklenir ; bu, elektrik kesintisi sırasında bile sistemin çalışmaya devam etmesini yakalayacaktır. Öncesinden kaydedilmiş net mesajlar ve canlı duyurular (seçilen alanlara) kombinasyonu, kontrollü ve kademeli ya da ‘ AŞAMALI TAHLİYE ‘ sağlar. Aşamalı tahliye yöntemleri, seçilen alanların sırayla tahliye edilmesini sağlar – tipik olarak en oldukça tehlikede olanlar önce tahliye edilirken, çevredeki alanlar (bölgeler) ‘alarm’ durumuna geçirilir. Acil anons sistemi otomatik olarak çalışır ve tüm kontroller gerektiğinde itfaiye görevlileri ya da bina kontrolü tarafından kolayca geçersiz kılınır.

 Anons Pratik ve Kullanışlı

Acil durum karşısında çabuk anons sistemi binada bulunan kişilerin emin bir şekilde binayı terk etmesinde önemli rol oynamaktadır. Yangın hırsızlık ve benzeri durumlarda sistem devreye girerek anons gibi ihtar vermektedir. Bu sistemler eviniz iş yerleriniz ve değerli eşyaların bulunduğu depolarınız oldukça daha emin olacaktır.

Anons sistemleri kategorisinde yer alan siren anons sistemleri, çabuk durum meydana geldiği zaman siren gibi ihtar vermektedir. Bu sistem yardımı ile çalışanların ya da ev halkının güvenliği en oldukça seviyeye çıkmaktadır. Acil anons sistemi ve Ip tarzı kablosuz anons sistemleri de çok müessir özelliklere sahiptir.

Acil Anons Sistemi | Siren Sistemi

yangın alarm sistemi
Yangın Alarm Sistemi ve Projelendirme

Pratik olmanın yanı sıra emin özelliklere sahip olması nedeniyle siren anons sistemleri bütün binalar için üst seviyede güvenlik ağı oluşturmaktadır. Bu sistemde hırsızın girebileceği yerlere konulan özel optik cihazlar, geçiş meydana ulaştığında sisteme ihtar göndermektedir.

Bu şekilde siren sistemi devreye girmektedir. Kablosuz anons sistemi kurulumu konusunda ekibimiz pratik çözüm seçeneği sunmaktadır.

Yangın ve benzeri durumlarda da siren anons sistemleri ihtar vererek binada yaşayanların can güvenliğini en oldukça seviyeye çıkarmaktadır. Duman ve ısıya kırılgan yangın sistemi siren sistemi yardımı ile tehlikeyi ilk anda tefrik etme imkanı sunmaktadır.

Ekibimiz bütün binalar için müessir sistem kurulumu gerçekleştirmektedir. Kablosuz anons sistemi ihtar özelliğinin yanı sıra kameralı sistemle uyumlu özelliklere sahiptir.

Pratik ve Kullanışlı

Ekspertiz ekibimiz kurulum öncesinde binayı gezerek sistemin kurulumu için en uygun planı oluşturmaktadır. Bosch çabuk anons sistemi kurulumunun verimli olabilmesi için kurulumun doğru bir şekilde yapılması gerekir. Ekibimiz bu konuda birinci sınıf yöntemleri tercih etmektedir konu dışı olucak bir tek bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz  güvenlik kamerası

 Yeni Nesil Anons Sistemi

Güvenlik açısından en oldukça seviyede olan ve yeni nesil anons sistemleri içerisinde değerlendirilen Honeywell çabuk anons sistemi ihtar özelliği bakımından diğeri seçeneklerden oldukça daha müessir özelliklere sahiptir. Ip kamera sistemleri, yangın alarm sistemleri ve anons sistemleri konusunda ekibimiz isteğinize uygun sistem kurulumu gerçekleştirmektedir. Bu kategoride tercih ettiğimiz sensörler en oldukça emin çözümler üretmektedir.

f5market.com Güvenlik açısından günün her saatinde en oldukça güvenlik imkanı sunan Honeywell çabuk anons sistemi yedek parça ve servis imkanına sahiptir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki bütün sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz konu dışı olucak bir tek bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz hırsız alarm sistemi

Firmamızın uzmanlık alanı sadece kurulum ile sınırlı bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell çabuk anons sistemi için gerekli servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için gerekli bütün teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmektedir konu dışı olucak bir tek bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz yangın algılama sistemi

 Acil Anons Sistemi Son Nokta

Ip sistemi, yeni nesil güvenlik sistemlerinde tercih edilen bir sistemdir. Kablosuz ağ olarak isimlendirilen İp anons sistemi, bu kategoride kaliteli sonuç vermektedir. Ekibimiz bu konuda tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır.

Cep telefonu ile kontrol imkanı sunan bu sistem, her yerden kontrol imkanı sunan müessir bir sistemdir. İp anons sistemi kurulumu için ekibimiz mekanın giriş ve çıkışlarını inceler. Ip sistemi için gerekli bütün incelemeler yapılır.

Ekibimiz ekspertiz hizmetiyle kurulumda hata payını sıfıra indirmektedir. En uygun İp anons sistemi kurulumu için gerekli notları alır ve sistem planını oluşturur ve en uygun zamanda sistem kurulumu gerçekleştirilir.

Acil Anos Sistemleri

Acil anons sistemi Personelin ve genel halkın güvenliği göz önünde bulundurularak bir acil anons sistemi (bazı zamanlar sesli tahliye sistemi olarak anılır) kurulur. Yangın, bomba alarmı ya da diğeri çabuk durumlar sırasında bir alanın ya da binanın müessir bir şekilde tahliyesine yardımcı olan bir sistemdir.

Yangın Algılama Sistemi

yangın algılama sistemi, ihtimaller içinde ve oldukça riskli bir kazanın önüne geçme yolunda tercih edilmesi gereksinim duyulan en önemli adımdır. Erken ihtar veren sistemler, talihsizlik yaşanmadan önce koruma sağlar. yangın alarm sistemi  Duman ve ısı dedektörü yöntemiyle algılanan korku sonucu mekanizma, yangın sisteminin devreye girmesi için uyarıda bulunur.

Hırsız Alarm Sistemi

hırsız alarm sistemleri caydırıcı ve tespit özelliği ile ev iş yerinizi hırsızlara karşı korumada büyük önem taşır. Güvenlik altına alınmak istenen mekanın giriş yapılabilecek ve tehdit oluşturulabilecek bölgelere manyetik kontak , cam kırma dedektörü , hareket dedektörü , darbe sensörü gibi sensörler konumlandırılarak güvenliğinizi hırsızlara karşı daha maximum düzeyde tutabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli