e
sv

Adobe Creative Cloud Express Duyuruldu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Adobe, toplumsal medya gönderilerinden logolar, el ilanları ve afişler üzere pazarlama materyallerine kadar, sürükle ve bırak içerik oluşturmaya imkan tanıyan bir uygulama ve web tabanlı servis olan Creative Cloud Express’i duyurdu.

Servis binlerce şablon, 20.000 yazı tipi, 175 milyon telifsiz Adobe stok imgesi ve öbür tasarım varlıklarını sunuyor. Adobe Sensei makine tahsili tarafından desteklenen “Hızlı Eylemler”, kullanıcıların fotoğraflardan art planları kaldırmasına, görüntüleri kırpmasına ve birleştirmesine, görüntüleri GIF’lere dönüştürmesine, PDF’leri birkaç tıklamayla dönüştürmesine/dışa aktarmasına ve daha pek çok şeye müsaade veriyor.

Creative Cloud Express’in fiyatsız sürümü, temel düzenleme ve fotoğraf efektleri, sonlu bir tasarım varlıkları koleksiyonuna erişim ve 2 GB bulut depolama alanı sağlıyor. Aylık 9,99 dolar yahut yıllık 99,99 dolar karşılığında ise kullanıcılar tüm tasarım varlıkları koleksiyonuna erişim, Refine Cutout ve Resize üzere premium “Hızlı Eylemler”e, PDF’lere ve başka belge cinslerine ve öteki belge çeşitlerine dönüştürme ve dışa aktarma yeteneği, 100 GB buluta erişebilir depolama ve daha fazlasını elde ediyor.

Creative Cloud Express ayrıyeten ayda 20,99 doların üzerindeki mevcut Creative Cloud Tek Uygulama planlarına ve Creative Cloud Tüm Uygulamalar planına dahil.

Creative Cloud Express, web, Android, iPhone ve iPad uygulaması olarak mevcut. Uygulama daha evvel Adobe Spark Post olarak biliniyordu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli