Akıllı saatler ve fitness takipçileri için en iyi Prime Day fırsatları

 

Prime Day bir kere daha burada – ve hem de en iyi zeki saatler ve giyilebilir cihazlardan birazcık tutum etme şansı

Fitbit, Garmin ve Samsung benzer biçimde markalar içinde değişen fırsatlar var. Ve oldukca fazla reel kapı hırsızı olmasa da, fırsat avcıları için birtakım zeki alımlar var.

Giyilebilir en iyi Prime Day fırsatlarını kura çekmek için okumaya devam edin.

En iyi fırsat: Fitbit Inspire 2 – 59.99$ (%40 tutum edin)

Prime Day’in seçimlerinden önde gelen 59,99 $, Fitbit’in temel seyircisi için oldukca muhteşem. 99,99 $ MSRP’ye satılıyor, bu da %40 tutum anlamına geliyor. Ek olarak şaşırtıcı derecede güçlüdür, Fitbit’in imza etkinliği, kalp atış hızı ve uyku seyretme özelliklerini sunar ve zeki telefonunuzu da yanınıza aldığınızda GPS etkinliklerini kaydeder.

 

Fitbit Sense – 199,99 $ (100 $ tutum edin)

Black Friday’de benzer indirimler bulan Fitbit Sense için MSRP’den 100 dolarlık iyi bir tenzilat. EKG, ısı okumaları ve hususi bir stres seyretme sensörü ile Fitbit’in en kuvvetli zeki saati. Senenin 2020 esenlik zeki saatimizdi ve öneri ediliyor.

 

Fitbit Ace 2 – 29,99 $ (%57 tutum edin)

Ace 2’nin yerini, zeki saat tasarımı kullanan Ace 3 aldı. Sadece, dilek listenizde çocuklar için bir Fitbit var ise, bilhassa de kalıcı olup olmayacağından güvenli değilseniz, 29,99 $ oldukca rakipsiz bir fiyattır. Etken olarak kazanabilecekleri rozetleri vardır ve 50 metreye kadar suya dayanıklıdır.

 

Amazfit GTS 2 Mini – 79,99 $ (%20 tutum edin)

Akıllı saatler ve fitness takipçileri için en iyi Prime Day fırsatları

Zepp Health serisindeki özellikler, tasavvur ve fiyat içinde muhteşem bir uzlaşma bulunduğunu bulduğumuz Amazfit GTS 2 Mini’yi sevdik. AMOLED monitör, en iyi fitness özellikleri ve bir haftalık pil ömrü 99,99 dolardan iyi görünüyor ve şimdi Prime üyeleri Amazon Prime Day’de ödeme esnasında %20 tenzilat alıyor.

 

Amazfit Bip U – 45,99 $ (%20 tutum edin)

Aynı biçimde, Bip U da şaşırtıcı bir halde 59,99 $ fiyat noktasında iyi akıllılardan etkilendi. Bu modelde GPS yok ve monitör daha düşük çözünürlüğünde olan bir TFT monitör, sadece bunun haricinde sağlam bir zeki saat ve yeniden Prime üyeleri kasada %20 tenzilat alıyor.

 

Nurvv koşusu – 179,97 $ (%40 tutum edin)

Bu zeki bağlantılı tabanlık, birinci derslik koşu ve antrenman ölçümleri sunar. Bırakım, kadans ve diğerlerine ilişik içgörüler için bu tarz şeyleri mevcut koşu antrenörlerinize eklersiniz. Amazon Prime üyesiyseniz Prime Day için %40 tenzilat var.

 

Garmin Forerunner 45S – 139,99 $ (60 $ tutum edin)

Garmin’in koşu saatleri sektördeki en iyisidir ve ikimiz de Forerunner 45S’yi seviyoruz. Bütün temel özellikleri komik derecede minik ve hafifçe bir pakette sunar ve bu da onu hanımefendiler için en iyi koşu saatlerimizden biri yapar. Ve 139,99 Amerika Doları, bu asla zekice değil.

 

Garmin Venu 219 $ (40 $ tutum edin)

Garmin Venu 2 şimdi çıktı, sadece yoldam yahut kullanılabilirlik olmadan Apple Watch Series 6 ile aynı maliyete haiz. Sadece muhteşem Venu şimdi Prime Day’de bir tek 219 dolara alınabilir, bu da oldukca eski olduğu göz önüne alındığında son fiyatlandırmada ortalama 40 dolar tutum sağlar. Bu Prime Day’in en iyi fırsatı değil, sadece Android zeki telefonlar için sportif bir zeki saat arayanlar için müsait.

 

Garmin Vivoactive 4 – 189 $ (80 $ tutum edin)

Vivoactive 4, aslına bakarsanız yukarıdaki Venu ile aynıdır, sadece AMOLED monitör pahasına daha iyi pil ömrü sağlar. Mükemmel bir spor saati ve 2021’in bir çok için 269 dolar civarında durağan(durgun) kaldı.

 

Garmin Fenix ​​​​6S Pro 499 $ (50 $ tutum edin)

Akıllı saatler ve fitness takipçileri için en iyi Prime Day fırsatları

Fenix ​​6S Pro’yu seviyoruz. 42 mm’lik kasa, standart Fenix ​​6’dan daha minik bilekler için oldukca daha rahat olmakla kalmaz, hem de en ucuz Fenix’tir. Pil ömründen birazcık taviz verir, sadece yeniden de, güç tasarrufu modlarıyla ikiye katlanan ortalama 25 saatlik GPS takip edeni elde edersiniz. Deli spor profilleri dizisini, VO2 Max ve kurtarma ile alakalı derin biyometrik verileri ve ek olarak yerleşik haritalamayı ilave edin ve bu kazanan bir kombinasyon.

 

Garmin Fenix ​​5X Plus – 389,99 $ (90 $ tutum edin)

Bileğinizde daha büyük bir saat istiyorsanız, Fenix ​​5X de 389 dolardan satın alınabilir. 52 mm’lik çok büyük kasa ciddi anlamda erkeksi, sadece Fenix ​​6’ya birkaç hususiyet eklendi, bu da 5X’in hala mükemmel bir dış mekan saati olduğu anlamına geliyor. 2021 süresince fiyatına nazaran 90$’lık reel bir yaşam tasarrufu.

 

Galaxy Watch Active 2 159.99$ (40$ tutum edin)

Prime Day’in seçimlerinden önde gelen Galaxy Watch Active 2, EKG, tansiyon seyretme ve mükemmel spor seyretme profilleri sunar ve en minik 40 mm’lik versiyon için fiyat etkisi altına alan 159 $’a düştü. Halefi yolda, sadece bu iyi bir fiyat, hata yapmayın.

 

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir …student loan.

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Emniyet açısından en çok ölçüde olan ve yeni nesil anons sistemleri içinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi ihtar özelliği bakımından öteki seçeneklerden oldukca daha etken özelliklere haizdir.

f5market.com Emniyet açısından günün her saatinde en çok emniyet imkanı sunan Honeywell acele anons sistemi yedek parça ve servis olanağına haizdir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki tüm problemlerini yakın zamanda çözüme kavuşturuyoruz mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz hırsız alarm sistemi

Firmamızın ihtisas alanı bir tek kurulum ile sınırı olan bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acele anons sistemi için lüzumlu servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için lüzumlu tüm teçhizatlar firmamız tarafınca temin edilmektedir mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz yangın algılama sistemi

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli