Amazon, Prime Day 2021 İndirimlerinin Tarihini Açıkladı

Dünyanın en popüler çevrimiçi alışveriş platformu Amazon, 21-22 Haziran tarihleri aralığında “Prime Day 2021” etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu. Kullanıcıları büyük avantajların beklediği bu etkinlik, yalnızca Amazon Prime aboneleri tarafından kullanılabilecek. Peki bu indirim günlerinde ne şeklinde avantajlar sunulacak?

Aslına bakacak olursak Amazon’un Prime Day 2021 etkinliği, bugün diğeri e-ticaret platformlarının düzenlediği indirim kampanyalarıyla benzerlik gösteriyor. Yalnız bu konuda Amazon’un ‘Prime Day’ etkinliğinin diğeri çevrimiçi alışveriş platformlarına nazaran oldukça daha geleneksel bir indirim etkinliği olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Şirket, Prime Day 2021 kapsamında Amazon Prime Gaming abonelerine de özel indirimler sunulacak. Kısaca Amazon Prime kullanıcıları, bu etkinlikte oyunlara da uygun fiyatlarla ulaşma imkanı yakalayacaklar.

Yalnız 48 saat sürecek kampanyaya ücretsiz olarak da katılabilirsiniz

Amazon Prime Day kapsamında teknolojik ürünler, ev yaşam ürünleri ve diğeri kategorilerde çeşitli indirimler yapılacak. Sözgelişi bir kullanıcı, parlak zeka telefonu için aksesuar satın almak isterse 50 TL ve üzeri her alışverişi için ekstra yüzde 20 indirim kazanacak. Yalnız az önce de belirtmiş olduğumuz şeklinde bu büyük kampanyaya dahil olabilmeniz için Amazon Prime abonesi olmanız gerekecek. Her her neyse ki en azından bazı kullanıcılar, bu aboneliği ücretsiz olarak etkili edebilecekler.

Amazon, daha önce Prime abonesi olmamış kullanıcılar için 1 ay süreli ücretsiz katılım hakkı tanıyor. Kısaca kullanıcılar, bu abonelik paketini etkili ettikleri ilk ay boyunca herhangi bir ödeme yapmıyorlar. Aboneliğin devamını sağlayan diğeri aylarda ise yalnızca 7.90 TL şeklinde uygun bir fiyat ödemesi yapılması gerekiyor. Aslen aylık 7.90 TL’lik ödeme bile Prime Day 2021 kapsamında sunulacak indirimlere değebilir.

Eğer sizler de 21-22 Haziran’da düzenlenecek olan Amazon Prime Day 2021 hakkındaki detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca, Amazon Prime aboneliğiyle ilgili bilgi almak isterseniz de buradaki bağlantıya göz atabilirsiniz.

Teknoone.net size ihtiyac duyulan bütün verileri parasız bir durumda sunacaktır. Ek olarak eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza olanak sağlar. acil anons sistemi WordPress ücretli temalar Internet Sitenizi WordPress Temalarıyla Kurmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile web siteleri geliştirirken, binlerce açık kaynak ve ücretli tema hırsız alarm sistemi arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. F5 Teknoloji güvenlik sistemleri ve

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli