Among Us Karakteri Şeklinde Nugget 100 Bin Dolara Satıldı

Geçtiğimiz günlerde popüler Among Us oyununun karakterlerine benzeyen bir nugget’ın e-Bay üstünden satışa çıktığından bahsetmiştik. Anlaşılan o ki bu nugget’ı çok çok fazla insan istiyor.

e-Bay üstündeki satış nihayet sonlandı. McDonald’s menüsünden çıkan ve Among Us karakterine benzediği için sosyal medyada fazlaca popülerleşen bu nugget, dudak uçuklatıcı bir fiyata alıcı buldu.

Bir nugget’a bu para verilir mi?

e-Bay üstünden satışa sunulan nugget, tamı tamına 99.997 dolara alıcı buldu. Kargo tutarı ile tam 100.000 dolar tutan bu nugget, muhtemelen dünyanın en pahalı nugget’ı olarak da tarihe geçti. Satıcı, nugget’ın kargolanmadan ilkin özenle dondurulacağını, bu sayede yeni sahibine taze bir halde ulaşacağını söylüyor.

Nugget satışa ilk çıktığında, Among Us oyununun yapımcıları bu vakası Twitter üstünden paylaşmıştı. Bunun Nugget’a olan ilgiyi büyük seviyede arttırdığını söyleyebiliriz.

Netice olarak Among Us şekilli nugget da tamamen gülmece amaçlı üretilen Dogecoin’in tavan yapması ve esasen internette parasız olan şeylerin NFT olarak milyonlarca dolara satılması şeklinde, inanılmaz para kazandıran bir gülmece ürününe dönüşmüş oldu.

100 bin dolarlık nugget’ın satılmasından daha ilginç olabilecek tek şey ise aynı nugget’ın haftaya 200 bin dolara yine satılmasıdır. Bu kulağa her ne kadar saçma gelse de olası olabilme ihtimalı var.

Sizce bir nugget’a 100 bin dolar vermek mantıklı bir hareket mi? Fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi ihmal etmeyin.

GÜNCEL TEKNOLOJİ BLOG WEB SİTESİ

güvenlik kamerası En aktüel teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkındaki problem yaşıyorsanız tam yerindesiniz. Teknoone.net size ihtiyac duyulan tüm verileri ücretsiz bir durumda sunacaktır. Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli