Among Us PlayStation 4 ve PlayStation 5 için duyuruldu!

Sony, dün State of Play sunumda meydana getirmiş olduğu açıklamada PlayStation 5 için gelecek pek çok yeni oyundan bahsetti. Bunladan biri de 2020’nin en çok oynanan oyunlarından olan Among Us hakkındaki oldu. PC platformunda pek çok rekora imza atan Among Us’ın bu yıl PlayStation 4 ve PlayStation 5 için geleceği duyuruldu. Oyunun güvenilir çıkış tarihi nerede ise belli değil. Yalnız, Sony’nin açıkladığına göre, oyun bu yıl bitmeden platformdaki yerini alacak.

Among Us, hangi platformda olursanız olun arkadaşlarınızla oynayabilmeniz için çapraz oynama desteği ve çevrimiçi çok oyuncuyu destekleyecek. Yalnız, sadece PlayStation oyuncuları özel Ratchet & Clank temalı kozmetikleri kullanabilecekler. Koleksiyonun görünümü; bir deri şapka ve sevimli bir evcil hayvanı içerecek.

Amons Us şu anda PC, Switch ve mobil cihazlar üzerinden ulaşılabilir durumda. Sosyal çıkarım oyunu Among Us PlayStation 4 ve PlayStation 5 versiyonlarının dışında bu yıl Xbox Series X ve Xbox One için de piyasaya sürülecek.

Among Us 4-10 oyuncu ile online ya da local olarak oynanan tayfa emek vermesi ile ihanet temalı bir oyun. Bir grup, görevleri tamamlamaya ve kimliği gizli saklı saklı Impostor’ları (katilleri) bulmaya çalışırken; o sırada Impostor’lar görevleri sabote etmeye ve diğeri oyuncuları öldürmeye çalışıyor.

(*5*)(*5*)Mevzu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

  1. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir
  2. Doktor Maaşları Hangi Tabip Ne Kadar Maaş Alıyor Doktor Maaşları Hangi Doktor Ne Kadar Maaş Alıyor yeni işler internet sitemiz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli