Android İçin En İyi Aksiyon Oyunları

Aksiyon oyunları ister Android ister IOS tüm platformlarda en popüler olan oyun kategorilerinden biridir. Oyun seçimi için tonlarca seçenek vardır ve bu yüzden bu mevzuda 2021 yılının Android için en iyi aksiyon oyunları hakkında sıralama hazırladık.

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile, bu yazı yazıldığı sırada mobil cihazlarda en popüler FPS türündeki oynanabilecek oyunudur. İyi bir çevrimiçi oyundur ve beklenen tüm kriterlere de haizdir. Birden fazla PvP modu, oyun kilidini açmak için çeşitli şeyler, grafikler ve oyun oynamak için diğeri kriterleriyle birlikte hakkaten görkemli. Çağıl War ve Critics Ops benzer şekilde standart deathmatch seçimi ile birlikte Fortnite ve PUBG Mobile benzer 100 oyunculu bir cenk royale moduna haizdir. Bununla birlikte Call of Duty: Mobile şu anda türünün en iyi oyunudur. Eğer bu kategoride güvence olarak bir oyun arıyorsanız asla düşünmeden Call of Duty’ti indirebilirsiniz.

GRID Autosport

GRID Autosport daha yeni sayılabilecek bir yarış oyunu ve 2021’in hakkaten görkemli versiyonlarından biridir. 100 tane kilitli otomobil ve yarışmak için 100 etkinlik ihtiva eder. Ek olarak orijinal oyunun tüm DLC’lerini ölçeklenebilir zorluklarla birlikte alırsınız. Böylece meydan okuma sunan bir tek fazlaca zor olmayan bir seviyede oynayabilirsiniz.

Into the Dead 2

Into the Dead 2 oyununda silahlı bir tarladan geçiyorsunuz ve kendinizi zombi sürüsüne karşı koruyorsunuz. İkinci oyun ilk oyundan fazlaca daha oldukça şey içeriyor. Yenilikler içinde daha oldukça tabanca, yanınızda bir köpek ve hatta bazı kule müdafa unsurlarını da ihtiva eder. Oyun ek olarak günlük ve hususi etkinlikler de içeriyor. Bir tek bu etkinlikler parasız sürümü için tercih edilebilir bir oyun yapıyor. Vurma etkinliği ile birlikte sonsuz koşucu stili ve iki görkemli aksiyon türünü tek bir deneyimde birleştirir.

MADFINGER Games

MADFINGER Games, Google Play’de değişik ve görkemli aksiyon oyunlarına haiz bir geliştiricidir. En popüler oyunları zombi savaşları Dead Trigger, Dead Trigger 2 ve UNKILLED. Her biri görkemli grafikler, iyi vuruş mekaniği, yapılacak tonlarca şey ve UNKILLED söz mevzusu olduğunda çevrimiçi fazlaca oyunculu ile birlikte evvelkinden daha oldukça özelliğe haizdir. MADFINGER ek olarak Shadowgun serisi FPS oyunlarını da yapıyor. Bunlar daha geleneksel bilimkurgu seçimi FPS vuruşları ve emsalsiz türün en iyileri içinde. MADFINGER’in kütüphanesindeki her oyun fazlaca güzeldir. Hepsi görkemli aksiyon oy

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli