Android Telefonlar İçin 7 Kullanışlı İpucu!

Android Telefonlar İçin 7 Kullanışlı İpucu!

Android telefonlar için daima kullanabileceğiniz ve telefon kullanırken daha verimli kullanımı amaçlayan 7 önerimizi listeledik Bir oldukca Android telefonun kullanımı oldukça kolaydır yalnız onları daha keyifli ve daha verimli hale getirmek için atabileceğiniz bazı kolay adımlar vardır.

Android Telefonlar İçin 7 Kullanışlı İpucu!

Android telefonlar açık bir platform olduğundan özelleştirme için bolca oranda oranda seçeneğe yer var. İşte her Android kullanıcısının bilmesi gereksinim duyulan bazı ipuçları ve püf noktaları.

Google Asistan’ı Kurduğunuzdan Güvenli Olun

Google Asistan‘ı kişisel asistanınız olarak düşünün. Google uygulamasını açın ve Google Asistan’ı Al’a dokunun. Arkasından tercihlerinizi girin. Kişiselleştirilmiş bildirimler almak için Google Asistan’a en sevdiğiniz ürünleri, spor takımlarını ve daha fazlasını söyleyebilirsiniz. Google Asistan’a Google Haritalar için tercih ettiğiniz ulaşım yöntemini de söyleyebilirsiniz.

Android Telefonunuzu Başlatıcılarla Özelleştirin

Her gün aynı hava widget’ına bakmaktan bıktınız mı? Google Play Store’dan Android telefonunuzun arayüzünü değiştirmenize müsaade eden uygulamalar indirebilirsiniz.

Güç Tasarrufu Modunu Etkinleştir

Pil ömrünü korumak için Ayarlar menüsüne gidin ve Güç Tasarrufu Modunu açın. Bazı telefonlar daha yüksek düzeyde pil tasarrufu moduna haizdir. Tüm Android telefonlarda pil tasarrufu modu yoktur yalnız bir oldukca Android’de pil tasarrufu modu vardır.

Fazladan Pil Alın

Tüm telefonlar sonunda pil ömrünü tüketir ve şarj etmek için daima bir prizin yakınında olmayabilirsiniz. Birçok Android telefon çıkarılabilir kapağa haiz olduğundan hareket halindeyken pili, yeni bir pille değiştirebilirsiniz.

Chrome’da Google Hesabınızda Oturum Açtığınızdan Güvenli Olun

Google hesabınızda telefonunuzdaki Chrome tarayıcıda oturum açarsanız yer işaretleriniz ve tercihleriniz otomatikman senkronize olur.

Ana Ekranlarınızı Tertipli Tutmak İçin Uygulamaları Klasörler Halinde Düzenleyin

Uygulamalarınızı değişik kategorilere ayırmak için klasörler oluşturabilirsiniz. Bu hem dağınıklığı azaltır ve hem de ek olarak ihtiyacınız olanı süratli bir halde bulmanızı kolaylaştırır. Klasör oluşturmak için bir uygulamayı basılı tutun ve sol üst taraftaki “Klasör Oluştur” seçeneğine sürükleyin. Bazı telefonlarda tıpkı iOS‘ta olduğu benzer şekilde bir klasör oluşturmak için bir uygulamayı ötekinin üzerine sürükleyip bırakabilirsiniz.

KONU DIŞI ANCAK BU YAZILARA BAKIN

Girişimcilik nedir Bir girişimci, verimli bir iş fırsatından yararlanmak İçin yalnızca tespit etmek ve inisiyatif alabilmekla ve bir iş makinesinin esasını oluşturmakla ilgilenmez , aynı vakitte girişimciler aynı vakitte karar alma organları olarak da hareket ederler.

Konu Dışı Olucak Ancak akıllı teknoloji yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Nasıl Bir girişimci olunur ticari işletmenin yönetimi ve yönetimi ile alakalı bütün mühim kararları verme sorumluluğu onlara ait olmasından, girişimcilerin son derece mantıklı karar vericiler olmaları lazım olur. Tüketicilere sunacakları ürün ya da hizmetlerin seçimi, operasyonel ve üretim prosedürleri ve pazardaki bir iş fikrinin, ürünün ya da hizmetin fizibilitesi ile alakalı mühim kararlar alırlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli