e
sv

Android Whatsapp Silinen Mesajları Görme

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Android whatsapp silinen mesajları görme yöntemleri 2021 yılında nelerdir? Uygulama ile silinmiş whatsapp mesajları nasıl geri yüklenir? WhatsApp, anlık sohbet, video, ses, görüntü, belge vb. Göndermek için tüm dünyada kullanılan ünlü mesajlaşma uygulamalarından biridir.

Android whatsapp silinen mesajları görme şekilleri 2021 senesinde nedir? Uygulama ile silinmiş whatsapp mesajları iyi mi geri yüklenir? WhatsApp, anlık söyleşi, video, ses, görüntü, belge vb. Göndermek için tüm dünyada kullanılan meşhur mesajlaşma uygulamalarından biridir.

Bir tek WhatsApp’ta bizi en oldukca rahatsız eden şey, okumadığınız mesajların sizi WhatsApp’a gönderen biri tarafınca silinmesidir. WhatsApp’ınızda yalnızca “Bildiri silindi” mesajını görürsünüz. Silinen bu mesajları okumak istiyorsunuz yalnız iyi mi yapacağınızı bilmiyorsunuz. Peki size gönderilen silinmiş WhatsApp mesajları iyi mi okunması mümkün?

Notisave Uygulaması İle WhatsApp’ta Silinen Mesajı Görüntüle

Notisave mesajlarınızın tüm bildirimlerini kaydetmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama silinmiş tüm mesajların kaydını tutacaktır. Gelen tüm mesajların ve bildirimlerin günlüğünü oluşturur. Bir tek, iletilerin tüm bildirimlerini kaydetmek istiyorsanız, uygulamanın bildirimlerinize erişmesine izin vermeniz gerekir. Bu erişimin, bildirim verilerini toplayabilmesi için diğeri uygulamaları geçersiz kılacağını lütfen dikkatsizlik etmeyin. İki uygulamadan herhangi birini ilk kez açtığınızda, sizden izin vermeniz istenir.

Bundan sonrasında, aldığınız tüm bildirimleri ve derhal sonrasında silinen tüm iletileri kaydeder. Silinen mesajları görüntülemek için günlüğe gitmeniz ve peşinden WhatsApp silinmiş mesajlar tüm bildirimlerini denetim etmeniz gerekir. WhatsApp’ta mesajın silindiğini gösterecektir, yalnız silinmiş WhatsApp mesajlarının hala bildirim uygulamasında bulunduğunu görebilirsiniz.

Not: Üçüncü taraf uygulamasına aynı anda tüm mesajlarınıza erişme izni verirken, tüm kişisel mesajlarınızı üçüncü taraf uygulamasına veriyorsunuz.

Bildirim Geçmişi İle Silinmiş WhatsApp Mesajlarına Bakın

Bildirim Geçmişi ek olarak birisi tarafınca gönderilen WhatsApp mesajlarına erişebilen bir uygulamadır. Bu uygulamayı Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmeyi tamamladığınızda, Android bildirim günlüğündeki iletileri aramanız gerekir. Nova Launcher benzer halde uygulamaları kullanıyorsanız, bunu yapmak oldukca kolaydır.

Ek bir uygulama olmadan bildirim günlüğüne erişebilirsiniz. Ana ekrana uzun süre basmanız yeterlidir, bundan sonrasında Widget’lar Etkinlikler> Ayarlar> Bildirim günlüğü üzerine dokunun. Arkasından sistemin bildirim günlüğüne erişebilirsiniz.

Umut ederim yukarıda belirtilen iki yöntem WhatsApp’ta birisinin gönderilmiş olduğu silinmiş mesajları görüntülemenize destek olmuştur. Böylece görüntülemek istediğiniz iletileri kolayca görebilirsiniz, yalnız gönderen yada biri tarafınca silmiş olduğundan WhatsApp’ta görüntüleyemezsiniz

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli