Anself Elektrikli Diş Fırçası Diş Bakımı için U Şekli Diş

Price: 276,99 TL
(as of Jun 18,2021 23:10:08 UTC – Details)

Satın AL

em, ışığın mavi bulunduğunu farkına varacaksınız. (Lütfen koruyucu kapağı kapatın, yoksa mavi fer yanmayacaktır.)

Not: 1. Diş etlerinin çekilmesi, hastalığın ya da yanlış diş fırçalamasının bir kararı olabilir. Bir ankette görüldüğü benzer biçimde, hepimiz standart diş temizliği ihtiyacını karşılayamayan dişlerimizi fırçalamak için 3 dakikadan azca süre harcıyoruz. Yumuşak silikon fırça başlığına haiz bu elektrikli diş fırçası, dişeti duyarlı, şişmesi ve kanaması rahat olanlar için geliştirilmiştir.
2. Diş fırçamız pratik olarak tasarlanmıştır, bu yüzden dişleriniz ve diş fırçası fazlaca iyi bir ahenk sağlar , size daha bereketli ve daha kolay bir diş temizliği sağlar. Elektrikli diş fırçamızla dişlerinizi fırçalarken tv izlemenin, telefonunuzda haber okumanın ya da banyo yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.
3. Fırça başlığının besin sınıfı silikon malzemeden yapıldığına lütfen dikkat edin, düzgüsel elektrikli diş fırçası kadar kuvvetli olmayabilir, sadece diş etinizi ne olursa olsun iyi koruyacaktır.
4. Her mod için emek harcama süresi 50 saniyedir, daha uzun fırçalama süresine ihtiyacınız var ise, lütfen diş fırçasını yine başlatın yine çalışmasını sağlamak için.
5. Diş fırçanızın hijyenik kalması için diş fırçası başlığını 3 ayda bir değiştirmenizi tavsiye ederiz.

Özellikler:
Tip: Diş Beyazlatma Aracı
Model: GX-958
Renk: Beyaz; Siyah; Pembe (Opsiyonel)
Mod: 3 Mod
Şarj Gerilimi: DC 5V
Anma Gerilimi: 3.7V
Anma Gücü: 6.3W Vibrasyon Frekansı: 0.1MHz ~ 0.3MHz
Şarj Süresi: 5-7 Saat
Pil Kapasitesi: 500mAh
Şarj Tipi: İndüksiyon Şarjı
Ürün Boyutu: Ortalama. 12 * 7cm / 4.72 * 2.76in
Paket Boyutu: Ortalama. 18 * 10 * 5cm / 7.09 * 3.94 * 1.97in
Paket Ağırlığı: Ortalama. 500g / 17.64oz

Paket Sıralaması:
1 * Ana Birim
1 * Şarj Kutu
1 * USB Şarj Kablosu
1 * Kullanım Kılavuzu (Çince ve İngilizce Sürüm Dahil)

Seçmeniz için 3 değişik mod (diş beyazlatma ve günlük temizlik) ile beraber gelir, değişik diş ve diş etlerinin gereksinimlerini karşılayabilir.
Vibrasyon frekansı dakikada 10000 ± 2000Hz’e kadar ulaşabilir, bu sayede diş fırçalamadan meydana gelen problemlerin, duyarlı diş etlerinin, şişmiş diş etlerinin ya da diş etlerinin kanamasının giderilmesine destek olabilir.
Bu elektrikli diş beyazlatma fırçası IPX7 su geçirmezdir ve tek tuşla çalıştırılabilir, kullanışlı, güvenilir, dayanıklı ve sterildir, rahatça kullanılabilir.
3 fonksiyonu olan plastik gizleme kutusu ile gizleme amaçlı kullanılabileceği benzer biçimde güç bankası olarak da kullanılabilir, ek olarak diş fırçanızın temizliğini koruyabilir, her seferinde diş fırçalama kalitenizi güvence dibine alır.

Anself Elektrikli Diş Fırçası Diş Bakımı için U Şekli Diş

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Tavsiye Ederiz…

  1. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı bereketli bir
  2. Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli