e
sv

Apple 2022 yılında bombayı patlacak!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Apple görünüşe nazaran önümüzdeki yıl yeni bir yine dizaynla bir dizi eserini ortaya çıkarmak istiyor. Yeni bir rapor, şirketin iPad Pro, üst seviye iMac’ler, Mac Pro ve daha fazla eseri için yenilenmiş bir tasarım üzerinde çalıştığını öne sürdü.

Mark Gurman’ın en son Power On haber bülteninde Apple’ın 2022 yılı için planları paylaşıldı. Bu raporda Gurman, 2022 için Apple‘ın yaklaşan lansmanları hakkında bilgi paylaştı. Cupertino merkezli dev, kablosuz şarj için yerleşik takviyeye sahip yeni bir iPad Pro dizaynını piyasaya sürmeyi planlıyor. iPad Air ve temel iPad modelleri bile bir güncelleme alacağından, değişiklikler iPad ailesi için burada bitmiyor.

Apple’ın 2022 için planları ortaya çıktı!

Ayrıyeten Gurman, iPhone üreticisinin gelecek yıl tekrar tasarlanmış bir MacBook Air piyasaya süreceğini ve bunun “yenilenmiş, Apple Silikonlu üst seviye iMac”in yanında geleceğini sürüleceğini sav etti. Bunların yanı sıra şirket, yeni bir giriş düzeyi MacBook Pro, Mac Pro ve hatta gelecek yıl için bir Mac küçük güncellemesi hedefliyor.

Giyilebilir aygıtlara gelecek olursak şirketin Apple Watch’un üç yeni modelini piyasaya sürmeye çalıştığı bildiriliyor. Bu, temel modeli, SE varyantını ve hatta sportmenler ve macera sporları meraklıları için sağlamlaştırılmış bir versiyonu içerecek. Gurman’ın haber bülteninde paylaştığı öbür kıymetli bilgiler ortasında, önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi planlanan 5G dayanaklı bir iPhone SE yer alıyor. Ayrıyeten, yıllık amiral gemisi iPhone 14 serisinin lansmanı ve merakla beklenen birinci karma artırılmış (AR/VR) başlığının piyasaya sürülmesi de kelam konusu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli