Apple Airpods Alternatifi Bluetooth Kulaklıklar

Piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan kabul edilen Apple AirPods, hem de kablosuz kulaklıkların bu kadar yayılmasında da öncü görevi oynuyor. Bir çok kablosuz kulaklıkta olmayan etken gürültü engelleyicisi, şarj süresinin uzunluğu ve ses kalitesi şeklinde özellikleri, AirPods’u öteki kulaklıklar için sıkıntılı bir rakip haline getiriyor.

Sadece piyasadaki öteki kulaklık üreticileri de Apple’ın AirPods’undan aşağı kalmıyor. Gerek ses gerek mikrofon kalitesi için tercih edebileceğiniz birçok kablosuz kulaklık bulunuyor. Şayet kulaklığınızın Android cihazınızla daha entegre çalışmasını veya Apple AirPods’a gore daha iyi ses kalitesi olan bir kulaklık arıyorsanız, aşağıdaki listeden bir kulaklık seçebilirsiniz.

Apple AirPods alternatifi iyi bir kulaklığı iyi mi seçersiniz?

Bir çift AirPods alternatifi arıyorsanız, bunun sebebi muhtemelen Apple’ın kulaklıkları ile alakalı bir şeyleri beğenmeniz, sadece öteki faktörler tarafınca erteleniyor olmanızdır. Bu faktörler tasavvur, fiyat veya ses kalitesi olabilir. Ilk olarak AirPod için alternatif aramanızın nedenini bulmanız gerekiyor.

Bir AirPods alternatifinden tam olarak ne istediğinize odaklandıktan sonrasında, yukarıdaki seçeneklere daha net bir halde bakmaya başlayabilirsiniz. Örnek olarak Samsung Galaxy Buds, Apple’ın uzamsal ses hususi durumunu sadece Galaxy telefonları için kullanıma sunuyor. Samsung cihazınızla tam entegre bir kulaklık arıyorsanız Samsung Galaxy Buds’ı, etkisinde bırakan bir tasavvur arıyorsanız Sennheiser Momentum TWS 2’yi tercih edebilirsiniz.

Listemizde yer edinen kulaklıkların aslolan amaçları AirPods’u öykünmek etmek değil normal olarak. Pil ömrü, ses kalitesi şeklinde özellikler bütün kablosuz kulaklıklarında evrensel özellikler. Şayet ki kulaklığınızı ağırlıklı olarak evden ve şarj aletinizden uzak kullanacaksanız dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan faktör pil ömrü olmalı. Uzun süreler kulağınızda duracak kulaklıklar için pratik kulaklıkları da seçmeniz gerekebilir.

Buraya kadar okuyup da ne istediğinize karar verdiyseniz, aşağıdaki listede kendinize bakılırsa bir kulaklık bulabilirsiniz.

Apple AirPods Alternatifi Bluetooth Kulaklıklar

Sony WF-SP800NSony WF-1000XM3Panasonic RZ-S500WSennheiser Momentum TWS 2Samsung Galaxy Buds ProSennheiser CX 400BT

Listenin fiyat performans ürünü: Sony WF-SP800N

İşletim sistemi desteği: Android / iOSGürültü önleyici: VarPil ömrü: 9 saat (şarj kutusu ile 18 saat)

Detaylı ve dinamik bir ses kalitesi sunan Sony WF-SP800N, kulağa tam olarak uymasıyla her türlü kullanıcıyı memnun ediyor. İsterseniz masa başlangıcında çalışırken toplantılara katılın, dilerseniz koşularınızda müzik kulak verin, Sony WF-SP800N kulağınızdan düşmeyecek bir yapıya haiz. Kablosuz kulaklıklara oldukca fazla para masraftan güzel bir kaliteye ulaşmak isteyenlerin tercih edebileceği Sony WF-SP800N, Sony’nin uzamsal ses formatı olan 360 Reality Audio’veya erişimi sağlıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Başarıya ulaşmış gürültü engelleyicisi ile Sony WF-1000XM3

İşletim sistemi desteği: Android / iOSGürültü önleyici: VarPil ömrü: 6 saat (şarj kutusu ile 24 saat)

Sony WF-1000XM3 başarıya ulaşmış bir gürültü önleyiciye haiz bir kablosuz kulaklık. Etkisinde bırakan bir şarj ömrü olan kulaklık fazlaca etkisinde bırakan bir ses kalitesine haiz. Kullanıcısını dış dünyadan izole ederek muhteşem ses standardını engellemeden kulaklarına veren Sony WF-1000XM3, dokunmatik kontrollere haiz. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Şaşırtıcı kalitesi ile Panasonic RZ-S500W

İşletim sistemi desteği: Android / iOSGürültü önleyici: VarPil ömrü: 6,5 saat (şarj kutusu ile 19.5 saat)

Her ne kadar Panasonic, en iyi kablosuz kulaklık dendiğinde akla gelen bir marka olmasa da RZ-S500W, Panasonic’in pazara ilk giriş ürünü ve şaşırtıcı derecede de etkisinde bırakan bir kulaklık. Gürültü kısıtlama teknolojisi, ambiyans modu, sesli aramalar için çift mikrofon ve toplam 19,5 saat pil ömrü şeklinde teknik özelliklere haiz Panasonic RZ-S500W’nin kontrolleri de dokunmatik. Rahat kontrolleri ile müziğinizi denetim edebilir ve kolayca gürültü kısıtlama modları içinde sorunsuz geçişler yapabilirsiniz. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Uzun saatlik kullanımlar için ülkü Sennheiser Momentum TWS 2

İşletim sistemi desteği: Android / iOSGürültü önleyici: VarPil ömrü: 7 saat (şarj kutusu ile 28 saat)

Sennheiser Momentum TWS 2, Sennheiser standardını fazlaca başarıya ulaşmış bir halde yansıtan bir kulaklık. Her ne kadar fiyatı yüksek olsa da, kullanıcısına sunmuş olduğu özellikler ve ses kalitesi, yüksek fiyatını ekarte ediyor. En iyi Apple AirPod alternatiflerinden kabul edilen Sennheiser Momentum TWS 2, zarif bir tasarıma haiz.

Kulağa basit bir halde oturan kulaklıklar, rahatsız etme duyulmadan 5-6 saate kadar kullanılabiliyorlar. Sennheiser Momentum TWS 2 hem de etken gürültü kısıtlama özelliğine de haiz. Bir çok AirPod alternatifi şeklinde Sennheiser Momentum TWS 2 de dokunmatik kontrollere haiz. Üstelik bu kontrolleri kendinize bakılırsa özelleştirebilirsiniz de. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Samsung telefonlarla entegre çalışan Samsung Galaxy Buds Pro

İşletim sistemi desteği: Android / iOSGürültü önleyici: VarPil ömrü: 28 saat

Samsung fanatikleri ve kullanıcıları için en iyi AirPods alternatifi olan Samsung Galaxy Buds Pro, telefon konuşmaları esnasında iki tarafı da memnun ediyor. Tam su geçirmezliğe haiz Samsung Galaxy Buds Pro, fazlaca fütüristik bir tasarıma haiz. Samsung’un kablosuz kulaklığı, konuştuğunuzu algıladığında ortam modunu otomatikman etkinleştiriyor.

Sadece Samsung’un 360 Audio özelliği sadece One UI 3.1 çalıştıran bir Samsung Galaxy cihazıyla eşleştirildiğinde çalışıyor. Samsung kullanıcılarını her halükarda memnun eden bu kulaklık, Samsung haricinde bir cihazla çalıştığında bütün özellikleri kullanıcıya sunamıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Özelleştirilebilir dokunmatik kontrolleri ile Sennheiser CX 400BT

İşletim sistemi desteği: Android / iOSGürültü önleyici: YokPil ömrü: 7 saat (şarj kutusu ile 27 saat)

Üstün ses kalitesine haiz bir AirPods alternatifi olan Sennheiser CX 400BT, özelleştirilebilir dokunmatik kontrollere haiz. Sesli asistan desteğini de destekleyen kulaklık, fazlaca başarıya ulaşmış özellikler barındırıyor.. Listedeki bir çok kulaklığın aksine Sennheiser CX 400BT, daha oldukca temeller üstünde duruyor.

Su veya ter geçirmezlik özelliği bulunmayan kulaklık, yaklaşık bir pil ömrü, olağanüstü bir ses kalitesi ve son aşama basit bir tasarıma haiz. Sennheiser Momentum True Wireless 2 ile aynı 7 mm sürücüleri kullanan Sennheiser CX 400BT, gürültü kısıtlama özelliğinden mahrum olsa da hemen hemen yarı fiyatına AirPods’un ses standardını yeniyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bizim Apple AirPods alternatifi kulaklıklar ile alakalı söyleceklerimiz bu kadar. Sizinde kablosuz kulaklıklarla alakalı bir deneyiminiz var ise, bunu yorumlarda belirtebilirsiniz.

Teknoone.net size ihtiyac duyulan tüm verileri ücretsiz bir durumda sunacaktır. Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır. acil anons sistemi WordPress ücretli temalar Web Sitenizi WordPress Temalarıyla Oluşturmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile internet sayfaları geliştirirken, binlerce aleni kaynak ve ücretli tema hırsız alarm sistemi arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. F5 Teknoloji emniyet sistemleri ve

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli