e
sv

Apple beklenen özelliği iPhone 14’e saklamış! Boşuna iPhone 13 almayın

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Apple’ı yakından takip edenlerin çok güzel bildiği üzere, Amerikalı teknoloji devinin izlediği stratejilerden biri de tek çift yıl stratejisidir. Tek çift yıl stratejisinden kasıt ise; Apple’ın bir yıl çok yeni özelliklere sahip dikkat alımlı ve çok güçlü bir iPhone modeli tanıtırken, başka yıl ise evvelki yıl piyasaya sürdüğü akıllı telefon modeline ufak modernizasyonlar yaparak seneyi tamamlaması.

İşte iPhone 12 ile epey marjinal bir çıkış yapan, iPhone meraklıları adeta mest eden ve beklentileri de karşılayan Apple’ın aslında iPhone 13 modeli ile hayranlarını çok şaşırtması beklenmiyor. Bu yüzden, iPhone 13’ün tanıtılmasına kısa bir mühlet kalmasına karşın şimdilik çok heyecansız bir kitleyle takip ediliyor. Hatta durum o denli ki, daha şimdiden iPhone 14 haberleri gelmeye başladı bile. Ne de olsa çift yıllar (2022 gibi) ve çift sayılı modeller (10,12,14 gibi) Apple’ın bombayı patlattığı modellerdir!

Apple beklenen özelliği iPhone 14’e saklamış! Boşuna iPhone 13 almayın

İnternette dolaşan habere nazaran, Apple‘ın en büyük rakiplerinin çoktan kullanıcılarının beğenisine sunduğu bir özelliği iPhone 14‘te kendi hayranlarına sunmayı planlıyor. Apple‘a yakın kaynaklardan gelen haberlere nazaran bu özellik, ekranın altına yerleştirilmiş bir parmak izi ve yüz okuma sensörleri.

Bilhassa parmak izi okuyucusunun ekranın altına yerleştirilmesi Apple kullanıcılarının uzun müddettir talep ettikleri bir özellikti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli