e
sv

Apple Watch WhatsApp Nasıl Yüklenir?

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Apple Watch WhatsApp Nasıl Yüklenir

 

Apple Watch WhatsApp Nasıl Yüklenir diye web sitemize geldiniz sizlere elimizden geldiği kadar informasyon sunmaktayız sizlere gerek ürün tanıtımı gerek informasyon paylaşımı yapmaktayız. Sizlere sayfanın en alt kısmında Apple Watch koruma kılıfı önermekteyiz bir göz atarsanız sevinirim yada linki takip edin her neyse sözü fazla uzatmadan aradığınız bilgiye geçelim.

Apple Watch WhatsApp Iyi mi Yüklenir?

Apple akıllı saatinizden mesajları görüntülemeyi ve yanıtlamayı öğrenin Apple Watch’unuzu iPhone’unuz için ikinci bir ekran olarak kullanıyorsanız, onu dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından önde gelen WhatsApp’a bağlamak isteyeceksiniz.

Apple Watch için resmi bir WhatsApp uygulaması yok. Bununla birlikte, direkt bilekten bildirim almak ve mesajlara cevap vermek mümkündür. Dahası, daha gelişmiş işlevsellik istiyorsanız, daha eksiksiz bir edinim elde etmek için üçüncü taraf bir hizmet indirebilirsiniz.

Apple Watchta WhatsApp için Chatify Kolay Yolu

Chatify , WhatsApp’ı bileğinize yerleştirir. WhatsApp mesajları gönderip almak, söyleşi resimlerini görüntülemek, sesli mesajları dinlemek, emojileri ve çıkartmaları görüntülemek ve kişilerin ne vakit geri yazdığını görmek için bunu kullanın.

Chatify for WhatsApp, Facebook tarafınca oluşturulmuş resmi bir WhatsApp uygulaması değildir. Tüm üçüncü taraf uygulamalarında olduğu benzer biçimde, bilgilerinizi paylaşırken dikkatli olun.

Chatify, Apple Watch için bir ileti paketi görevi görür. App Store’daki düzinelerce uygulama aynı işlevi görür. Chatify’den memnun değilseniz yada kullanıcı incelemelerinden korkuyorsanız, alternatif bir uygulama seçin. Hepsi, iOS cihazınızda perde arkasında çalışmak için aynı API setini kullanır.

WatchChat , muhteşem incelemelere haiz 2,99 ABD doları değerinde bir uygulamadır. WatchUp sesli mesajları, resimleri ve emojileri destek sunar. Size en uygun olanı bulmak için App Store’da arama yapın.

Chatify’i Apple Watch’unuzda oluşturmak için Apple Watch’unuzun iPhone’unuzla doğru şekilde eşleştirildiğinden ve son olarak sürüme güncellendiğinden güvenilir olun . İPhone’unuzdan WhatsApp’ta oturum açın.

İPhone’unuzdaki App Store’dan Chatify for WhatsApp’ı indirin.

 • Apple Watch’unuzda Chatify’i açın . WhatsApp kullanarak taramanız için size bir QR kodu sunulacak.
 • İPhone’unuzda WhatsApp’ı açın ve Ayarlar > WhatsApp Web / Masaüstü > QR Kodunu Tara’yı seçin .
 • İPhone kameranızla Apple Watch’unuzda görüntülenen QR kodunu tarayın.
 • WhatsApp mesajları artık Apple Watch’unuzda görünüyor.
 • Direkt bileğinizden de yanıt verebilirsiniz.

Bilmenizde yarar olacak temel Apple Watch özellikleri, ipuçları ve püf noktaları

En iyi Apple Watch uygulamaları WhatsApp bildirimlerini ayarlama ve WhatsApp Apple Watch alternatifini indirme ile ilgili temel adımları sağlayacağımız aşağıdaki kılavuzumuzu izleyerek Apple Watch’ta WhatsApp’ı iyi mi edineceğinizi öğrenin.

Standart, resmi kanallardan geçiyorsanız Apple Watch’tan bildirimler alabilir ve yanıt verebilirsiniz. Yalnız, telefonunuza yansıtılması için ilkin bildirimlerin açık olduğundan güvenli olmanız gerekir.

 

1. iPhone’unuzda Watch uygulamasına gidin.

2. Saatim sekmesinden Bildirimler’e dokunun.

3. WhatsApp’a gidin ve anahtarın yeşile döndüğünden güvenli olun.

Bildirimler açıldıktan sonrasında, bir bildiri gönderildiğinde bileğinizin vızıldadığını farkına varacaksınız. Bununla birlikte, Apple Watch vesilesiyle WhatsApp üstünden bildiri gönderebilir misiniz? Hem evet hem hayır. Yeni bir bildiri başlatamaz, sesli bildiri gönderemez, bildiri dikte edemez yada tam yanıt yazamazsınız.

Yalnız, yanıtlamak için ‘Merhaba’, ‘Naber?’, ‘Tamam’ yada ‘Yoldayım’ benzer şekilde rahat seçenekler listesinden seçim yapabilirsiniz. Dahası, ses tanıma yöntemiyle hususi bir yanıt kaydedebilir ve bunu direkt alıcıya geri gönderebilirsiniz.

1 . Apple Watch’ta alınan WhatsApp bildiri bildirimine gidin

2 . Yanıtla’ya dokunun

3 . Aşağı kaydırın ve hususi yanıtlardan birini seçin

4 . Kendi cevabınızı oluşturmak istiyorsanız, mikrofona basabilir ve mesajınızı kaydedebilirsiniz.

Apple Watch için bir WhatsApp alternatifi indirin

Yukarıdan bahsettiğimiz benzer şekilde , Apple Watch için resmi bir WhatsApp uygulaması mevcut değil. Yalnız bu, Apple Watch App Store’da seçilebilecek üçüncü taraf alternatiflerinin olmadığı anlamına gelmez.

Hem parasız hem de ücretli olarak seçilebilecek fazlaca şey bulunduğunu ve daha eksiksiz bir edinim sağlamada hangi üçüncü taraf WhatsApp çözümlerinin en etkili ve güvenilir bulunduğunu bulmak zor olabilir. Deneyimlerimize bakılırsa, WatchChat 2 (2,99 dolara mal oluyor) muhtemelen en azından şimdilik grubun seçimi.

Yalnızca mevcut tüm sohbetlerinizdeki mesajları görüntülemenize ve göndermenize, ek olarak dikte ve Karalama kullanmanıza izin vermekle kalmaz, bununla birlikte adım atmak oldukça kolaydır. Bunu iyi mi yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

1. iPhone’unuzda Watch uygulamasına gidin ve App Store’a dokunun.

2. Arama kutusuna ‘WatchChat 2’ yazın ve peşinden uygulamayı Apple Watch’unuza indirin.

3. İndirdikten sonrasında Apple Watch’unuzda uygulamayı açın.

4. Peşinden, Ayarlar> WhatsApp Web> QR kodunu tara’ya gitmeden ilkin iPhone’unuzda WhatsApp’a gidin.

5. Apple Watch’ta görünen QR kodunu tarayın.

Apple Watch WhatsApp’ı iyi mi kullanacağınızı biliyor musunuz? Kişisel sohbetler yada işinizi kovuşturmak için sürekli WhatsApp’ta olmanız mı gerekiyor? Bu günlerde WhatsApp’a sürekli erişmek ve online olmak için birçok niçin olabilir ve hatta akıllı telefonlarımıza 7/24 erişebildikten sonrasında bile kimi vakit önemli sohbetleri ve çağrıları kaçırabiliyoruz.

Akıllı saatler piyasaya sürüldüğünde kullanıcılar akıllı telefonlarımızla karşılaştırıldığında kesinlikle kullanmaları uygun görünmüş olduğundan onlardan daha fazlasını beklemeye başladılar.

Apple Watch Series 6 geçen Eylül ayında piyasaya sürüldü ve akıllı saatler hayatına girdiğinden beri Apple Watch müşterileri, Apple Smartwatch’larına WhatsApp’ı yükleyip yükleyemeyeceklerini merak ediyorlar. Kısa süre ilkin son olarak Apple Watch Series 6 ile kendinizi şımarttıysanız, Apple Watch WhatsApp oluşturmak için kullanabileceğiniz iki yararlı yöntem alttadır.

iPhone’unuz vesilesiyle Apple Watch’ta WhatsApp’ı Kurma

Bu, iPhone’unuz vesilesiyle Apple Watch WhatsApp Messenger’ı kullanmak için son aşama kolay bir yöntemdir. Bu yöntem söyleşi ve çağrı bildirimlerinizi kaçırmanızı engelleyecek olsa da uygulanabilirliği sınırlıdır. Bunun sebebi akıllı saat ekran arayüzünün WhatsApp’ı tamamen destekleyecek kadar büyük olmaması ve Apple politikaları sebebiyle bazı engellemeler getirilmesidir. Bunu yalnızca bildiri alma, yanıtlama ve silme benzer şekilde standart özelliklere haiz düz bir halde kullanabilirsiniz.

Üçüncü Taraf Uygulamasını Kullanma

Apple Smartwatch WhatsApp’ta dolaylı mesajlaşma yaklaşımının ne işe yaradığını biliyor musunuz? Basitçe, akıllı saatinize WhatsApp’ı destekleyen üçüncü taraf uygulamaları yükleyerek.

Chatify

Bu program, birçok kullanışlı özelliğe haiz olduğundan Apple Watch WhatsApp’ı kullanmak için en iyi programlardan biridir. WhatsApp kişilerinizle gerçek zamanlı olarak etkileşim kurabilirsiniz.

WatchChat 2

Bu uyglama, Apple Watch WhatsApp’ta bir bildiri bırakmanıza izin verebilecek başka bir şaşırtıcı uygulamadır. Bu uygulama tüm Apple saat modelleri ile uyumludur.

Evet Bu Sayfaya App Yüklemek İçin Geldiniz…

 

Apple Watch’ın darbe ve çizilmelere karşı korunması için sağlam ve esneyebilen Rugged Armor ile koruyun. Metal bir düğme, akıllı saatte daha gelişmiş bir edinim için dokunsal geribildirim sağlar. Esnek TPU kılıf, saatinizi tamamen sarıyor ve stilize koruma için sağlam ve dayanıklıdır.

Apple Watch’ın darbe ve çizilmelere karşı korunması

Araç-gereç türü: TPU
AirCushion Teknolojisi
Çizilmelere Karşı Önler
Kaliteli araç-gereç

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli