Apple Watch WhatsApp Nasıl Yüklenir?

Apple Watch WhatsApp Nasıl Yüklenir

 

Apple Watch WhatsApp Nasıl Yüklenir diye web sitemize geldiniz sizlere elimizden geldiği kadar informasyon sunmaktayız sizlere gerek ürün tanıtımı gerek informasyon paylaşımı yapmaktayız. Sizlere sayfanın en alt kısmında Apple Watch koruma kılıfı önermekteyiz bir göz atarsanız sevinirim yada linki takip edin her neyse sözü fazla uzatmadan aradığınız bilgiye geçelim.

Apple Watch WhatsApp Iyi mi Yüklenir?

Apple akıllı saatinizden mesajları görüntülemeyi ve yanıtlamayı öğrenin Apple Watch’unuzu iPhone’unuz için ikinci bir ekran olarak kullanıyorsanız, onu dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından önde gelen WhatsApp’a bağlamak isteyeceksiniz.

Apple Watch için resmi bir WhatsApp uygulaması yok. Bununla birlikte, direkt bilekten bildirim almak ve mesajlara cevap vermek mümkündür. Dahası, daha gelişmiş işlevsellik istiyorsanız, daha eksiksiz bir edinim elde etmek için üçüncü taraf bir hizmet indirebilirsiniz.

Apple Watchta WhatsApp için Chatify Kolay Yolu

Chatify , WhatsApp’ı bileğinize yerleştirir. WhatsApp mesajları gönderip almak, söyleşi resimlerini görüntülemek, sesli mesajları dinlemek, emojileri ve çıkartmaları görüntülemek ve kişilerin ne vakit geri yazdığını görmek için bunu kullanın.

Chatify for WhatsApp, Facebook tarafınca oluşturulmuş resmi bir WhatsApp uygulaması değildir. Tüm üçüncü taraf uygulamalarında olduğu benzer biçimde, bilgilerinizi paylaşırken dikkatli olun.

Chatify, Apple Watch için bir ileti paketi görevi görür. App Store’daki düzinelerce uygulama aynı işlevi görür. Chatify’den memnun değilseniz yada kullanıcı incelemelerinden korkuyorsanız, alternatif bir uygulama seçin. Hepsi, iOS cihazınızda perde arkasında çalışmak için aynı API setini kullanır.

WatchChat , muhteşem incelemelere haiz 2,99 ABD doları değerinde bir uygulamadır. WatchUp sesli mesajları, resimleri ve emojileri destek sunar. Size en uygun olanı bulmak için App Store’da arama yapın.

Chatify’i Apple Watch’unuzda oluşturmak için Apple Watch’unuzun iPhone’unuzla doğru şekilde eşleştirildiğinden ve son olarak sürüme güncellendiğinden güvenilir olun . İPhone’unuzdan WhatsApp’ta oturum açın.

İPhone’unuzdaki App Store’dan Chatify for WhatsApp’ı indirin.

 • Apple Watch’unuzda Chatify’i açın . WhatsApp kullanarak taramanız için size bir QR kodu sunulacak.
 • İPhone’unuzda WhatsApp’ı açın ve Ayarlar > WhatsApp Web / Masaüstü > QR Kodunu Tara’yı seçin .
 • İPhone kameranızla Apple Watch’unuzda görüntülenen QR kodunu tarayın.
 • WhatsApp mesajları artık Apple Watch’unuzda görünüyor.
 • Direkt bileğinizden de yanıt verebilirsiniz.

Bilmenizde yarar olacak temel Apple Watch özellikleri, ipuçları ve püf noktaları

En iyi Apple Watch uygulamaları WhatsApp bildirimlerini ayarlama ve WhatsApp Apple Watch alternatifini indirme ile ilgili temel adımları sağlayacağımız aşağıdaki kılavuzumuzu izleyerek Apple Watch’ta WhatsApp’ı iyi mi edineceğinizi öğrenin.

Standart, resmi kanallardan geçiyorsanız Apple Watch’tan bildirimler alabilir ve yanıt verebilirsiniz. Yalnız, telefonunuza yansıtılması için ilkin bildirimlerin açık olduğundan güvenli olmanız gerekir.

 

1. iPhone’unuzda Watch uygulamasına gidin.

2. Saatim sekmesinden Bildirimler’e dokunun.

3. WhatsApp’a gidin ve anahtarın yeşile döndüğünden güvenli olun.

Bildirimler açıldıktan sonrasında, bir bildiri gönderildiğinde bileğinizin vızıldadığını farkına varacaksınız. Bununla birlikte, Apple Watch vesilesiyle WhatsApp üstünden bildiri gönderebilir misiniz? Hem evet hem hayır. Yeni bir bildiri başlatamaz, sesli bildiri gönderemez, bildiri dikte edemez yada tam yanıt yazamazsınız.

Yalnız, yanıtlamak için ‘Merhaba’, ‘Naber?’, ‘Tamam’ yada ‘Yoldayım’ benzer şekilde rahat seçenekler listesinden seçim yapabilirsiniz. Dahası, ses tanıma yöntemiyle hususi bir yanıt kaydedebilir ve bunu direkt alıcıya geri gönderebilirsiniz.

1 . Apple Watch’ta alınan WhatsApp bildiri bildirimine gidin

2 . Yanıtla’ya dokunun

3 . Aşağı kaydırın ve hususi yanıtlardan birini seçin

4 . Kendi cevabınızı oluşturmak istiyorsanız, mikrofona basabilir ve mesajınızı kaydedebilirsiniz.

Apple Watch için bir WhatsApp alternatifi indirin

Yukarıdan bahsettiğimiz benzer şekilde , Apple Watch için resmi bir WhatsApp uygulaması mevcut değil. Yalnız bu, Apple Watch App Store’da seçilebilecek üçüncü taraf alternatiflerinin olmadığı anlamına gelmez.

Hem parasız hem de ücretli olarak seçilebilecek fazlaca şey bulunduğunu ve daha eksiksiz bir edinim sağlamada hangi üçüncü taraf WhatsApp çözümlerinin en etkili ve güvenilir bulunduğunu bulmak zor olabilir. Deneyimlerimize bakılırsa, WatchChat 2 (2,99 dolara mal oluyor) muhtemelen en azından şimdilik grubun seçimi.

Yalnızca mevcut tüm sohbetlerinizdeki mesajları görüntülemenize ve göndermenize, ek olarak dikte ve Karalama kullanmanıza izin vermekle kalmaz, bununla birlikte adım atmak oldukça kolaydır. Bunu iyi mi yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

1. iPhone’unuzda Watch uygulamasına gidin ve App Store’a dokunun.

2. Arama kutusuna ‘WatchChat 2’ yazın ve peşinden uygulamayı Apple Watch’unuza indirin.

3. İndirdikten sonrasında Apple Watch’unuzda uygulamayı açın.

4. Peşinden, Ayarlar> WhatsApp Web> QR kodunu tara’ya gitmeden ilkin iPhone’unuzda WhatsApp’a gidin.

5. Apple Watch’ta görünen QR kodunu tarayın.

Apple Watch WhatsApp’ı iyi mi kullanacağınızı biliyor musunuz? Kişisel sohbetler yada işinizi kovuşturmak için sürekli WhatsApp’ta olmanız mı gerekiyor? Bu günlerde WhatsApp’a sürekli erişmek ve online olmak için birçok niçin olabilir ve hatta akıllı telefonlarımıza 7/24 erişebildikten sonrasında bile kimi vakit önemli sohbetleri ve çağrıları kaçırabiliyoruz.

Akıllı saatler piyasaya sürüldüğünde kullanıcılar akıllı telefonlarımızla karşılaştırıldığında kesinlikle kullanmaları uygun görünmüş olduğundan onlardan daha fazlasını beklemeye başladılar.

Apple Watch Series 6 geçen Eylül ayında piyasaya sürüldü ve akıllı saatler hayatına girdiğinden beri Apple Watch müşterileri, Apple Smartwatch’larına WhatsApp’ı yükleyip yükleyemeyeceklerini merak ediyorlar. Kısa süre ilkin son olarak Apple Watch Series 6 ile kendinizi şımarttıysanız, Apple Watch WhatsApp oluşturmak için kullanabileceğiniz iki yararlı yöntem alttadır.

iPhone’unuz vesilesiyle Apple Watch’ta WhatsApp’ı Kurma

Bu, iPhone’unuz vesilesiyle Apple Watch WhatsApp Messenger’ı kullanmak için son aşama kolay bir yöntemdir. Bu yöntem söyleşi ve çağrı bildirimlerinizi kaçırmanızı engelleyecek olsa da uygulanabilirliği sınırlıdır. Bunun sebebi akıllı saat ekran arayüzünün WhatsApp’ı tamamen destekleyecek kadar büyük olmaması ve Apple politikaları sebebiyle bazı engellemeler getirilmesidir. Bunu yalnızca bildiri alma, yanıtlama ve silme benzer şekilde standart özelliklere haiz düz bir halde kullanabilirsiniz.

Üçüncü Taraf Uygulamasını Kullanma

Apple Smartwatch WhatsApp’ta dolaylı mesajlaşma yaklaşımının ne işe yaradığını biliyor musunuz? Basitçe, akıllı saatinize WhatsApp’ı destekleyen üçüncü taraf uygulamaları yükleyerek.

Chatify

Bu program, birçok kullanışlı özelliğe haiz olduğundan Apple Watch WhatsApp’ı kullanmak için en iyi programlardan biridir. WhatsApp kişilerinizle gerçek zamanlı olarak etkileşim kurabilirsiniz.

WatchChat 2

Bu uyglama, Apple Watch WhatsApp’ta bir bildiri bırakmanıza izin verebilecek başka bir şaşırtıcı uygulamadır. Bu uygulama tüm Apple saat modelleri ile uyumludur.

Evet Bu Sayfaya App Yüklemek İçin Geldiniz…

 


Price:
(as of Jun 18,2021 23:20:28 UTC – Details)

ŞİMDİ SATIN AL

Apple Watch’ın darbe ve çizilmelere karşı korunması için sağlam ve esneyebilen Rugged Armor ile koruyun. Metal bir düğme, akıllı saatte daha gelişmiş bir edinim için dokunsal geribildirim sağlar. Esnek TPU kılıf, saatinizi tamamen sarıyor ve stilize koruma için sağlam ve dayanıklıdır.

Apple Watch’ın darbe ve çizilmelere karşı korunması

Araç-gereç türü: TPU
AirCushion Teknolojisi
Çizilmelere Karşı Önler
Kaliteli araç-gereç

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Mehmet3 hafta önce
 • Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Tavsiye Ederiz…

  akıllı teknoloji

   Akıllı Teknoloji nedir ve Yararları Nedir? 21. yüzyılın şafağı, bugün hala sürmekte olduğumuz teknolojik bir devrimi getirdi. Dördüncü sanayi devriminden beşinciye  

  Kilo Verme Uygulamaları

   En İyi Android Kilo Verme Uygulamaları – TeknoONE 2021 Hedeflerinize Ulaşmanıza Destek Olacak En İyi Kilo Verme Uygulamaları Kilo verme uygulamaları, …  

  twitter pazarlama

   Teknoone.net size ihtiyac duyulan bütün verileri parasız bir durumda sunacaktır. Ek olarak eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza olanak sağlar.  

  wordPress site hızlandırma

   WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı bereketli bir  

  Hemşire Maaşı

  Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?  

  Doktor Maaşları

  Hangi Doktor Ne Kadar Maaş Alıyor Tabip Maaşları Hangi Tabip Ne Kadar Maaş Alıyor yeni işler web sitemiz  

  Öğretmenlik Maaşları

  Kıdem Yılına Göre Maaş Öğretmenlik Maaşları Kıdem Yılına Bakılırsa Maaş yeni işler web sitemiz daha detay için tıkla  

  Emekli Maaşı

  Hesaplama Nasıl Oluyor Emekli Maaşı Hesaplama Iyi mi Oluyor yeni işler web sitemiz

  kiralık vinç Ülkemizde son yıllarda artan fabrika sayısı beraberinde bazı zorlu iş alanları da doğurmuştur. Bazı alanlarda insanlar yetersiz kaldığından dolayı elektrik ile çalışan cihazlar veya aletler devreye girmektedir. Bu elektrikli aletlerden biri ise vinçtir. Vinçler yardımıyla insanlar birçok işi daha rahat ve daha kısa sürede tamamlayabilmektedir anadolu yakası kiralık vinçler

  Yapılan araştırmalarda, vinç kullanımının artması ile çalışanlarda meydana gelen sakatlık veya yaralanma sayılarında belirgin düzeylerde azalma olduğu gözlendiği. vinç kiralama Bu ve benzeri etkenlerden dolayı vinç kullanmak, toplum içinde çevre içinde çok yararlıdır ve iş kayıplarını azalttığı için ülke menfaatleri için de çok uygundur. Biz Yön Vinç olarak 7 24 siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz avrupa yakası kiralık vinçler

  Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

  Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

  Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

  Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

  Bu Hizmet Yazılarına Bakın

  konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Güvenlik açısından maksimum seviyede olan ve yeni nesil anons sistemleri içerisinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi uyarı özelliği bakımından diğer seçeneklerden çok daha etkili özelliklere sahiptir.

  f5market.com Güvenlik açısından günün her saatinde maksimum güvenlik imkanı sunan Honeywell acil anons sistemi yedek parça ve servis imkanına sahiptir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki bütün sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz hırsız alarm sistemi

  Firmamızın uzmanlık alanı sadece kurulum ile sınırlı bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acil anons sistemi için gerekli servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için gerekli bütün teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmektedir konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz yangın algılama sistemi