Apple Watch’unuza uygulama indirme

Apple Watch’unuza uygulama indirme

Apple Watch’unuzda seveceğiniz uygulamaları bulun.

Uygulama indirme

Saatle eşlenmiş iPhone’u kullanın ya da saatten App Store’u kullanın.

Apple Watch’unuzdaki App Store’dan uygulamalar edinme

 1. Ana ekranı görmek için Digital Crown’a basın, arkasından App Store’a dokunun.
 2. Karalama ya da Dikte’yi kullanarak uygulama bulmak için Ara’ya dokunun ya da öne çıkan uygulamaları ve özel olarak seçilmiş uygulama koleksiyonlarını keşfetmek için aşağı kaydırın.
 3. Açıklamasını, beğeni ve yorumlarını, ekran görüntülerini, sürüm notlarını ve diğeri bilgilerini görmek için bir uygulamaya dokunun.
 4. Fiyata ya da İndir’e dokunun.
  Night Sky adlı bir uygulama da dahil olmak üzere App Store'daki arama sonuçlarını gösteren Apple Watch.
 5. Sorulduğunda uygulamayı indirip yüklemek için yan düğmeyi çift tıklayın.

App Store’daki bir uygulamada fiyatın yerine İndir düğmesinin görüntülenmesi bu uygulamanın ücretsiz olduğunu gösterir. Ücretsiz bir uygulama indirdiğinizde sizden herhangi bir ücret alınmaz. Bazı ücretsiz uygulamalarda, satın alabileceğiniz uygulama içi satın alımlar ve abonelikler sunulur. Abonelikler ve uygulama içi satın alımlar daha fazlaca özelliğe, içeriğe ve oldukça daha fazlasına erişebilmenizi sağlar. Uygulama içi satın alma işlemleri ve abonelikler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Apple Watch ile eşlenmiş iPhone ile uygulamaları edinme

 1. iPhone’unuzda Watch uygulamasını açın.
 2. Saatim sekmesine dokunun.
 3. Eklemek dilediğiniz uygulamaya gidin. Yükleyebileceğiniz uygulamalar Kullanılabilir Uygulamalar bölümünde görüntülenir.
  Eşlenmiş Apple Watch için yüklü ve kullanılabilir uygulamaları gösteren iPhone.
 4. Saatinize uygulama eklemek için Yükle’ye dokunun.

Bir uygulamayı bulamazsanız

Uygulama indirirken mesele yaşıyorsanız

App Store’dan uygulama satın almak için Apple Kimliği ve bir ödeme yöntemi gerekir. Yalnızca ücretsiz öğeler indiriyorsanız bile kayıtlı bir ödeme yönteminizin olması gerekebilir.

Bir uygulama çalışmıyorsa

Bir uygulama beklendiği biçimde çalışmıyorsa uygulama geliştiricisiyle iletişime geçebilirsiniz. Alternatif olarak, Apple’a sorun bildirebilirsiniz.

Apple tarafından üretilmeyen ürünler ya da Apple tarafından denetlenmeyen ya da denetim edilmeyen bağımsız web siteleri hakkındaki bilgiler bir öneri ya da onaylama niteliği taşımadan sunulmuştur. Üçüncü taraf web sitelerinin ya da ürünlerinin seçilmesi, performansı ya da kullanılması konusunda Apple hiçbir sorumluluk kabul etmez. Apple, üçüncü taraf web sitelerinin doğruluğu ya da güvenilirliğiyle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Ek data için tedarikçi ile irtibat kurun.

Kaynak: https://support.apple.com/tr-tr/HT204784

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli