e
sv

ASUS Republic of Gamers, Moonlight White Serisi Oyuncu Etraf Ünitelerini Duyurdu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

ASUS Republic of Gamers (ROG) bugün, ay ışığı beyazı renkleriyle tek renkli dizaynın minimalist hissini veren orijinal oyuncu etraf üniteleri serisini duyurdu. Nümerik tuş grubu bulunmayan ROG Strix Scope NX TKL %80 boyutlu mekanik RGB oyuncu klavyesi, her iki elle de kullanılabilen ROG Strix Impact II oyuncu mouse’u, ROG Strix Go Core oyuncu kulaklığı ve ROG Cetra II Core kulak içi oyuncu kulaklığı modelleri bu kusursuz renklerle geliyor.

ROG eserleri uzun müddettir Aura Sync teknolojisiyle oyunculara kendi kişiliklerini aygıtlarına yansıtma imkanı veriyor. Öte yandan, minimalist bir görünüm arayan oyuncuların sayısı da az değil. İşte bu nedenle, ROG renk paleti Moonlight White serisiyle genişliyor. Yeni seri karakteristik kırmızı siyah renklere bir alternatif sunuyor.

ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White, nümerik tuş grubu bulunmayan bir mekanik oyuncu klavyesi. Xccurate dizaynını taşıyan eserde ekstra geniş bir Ctrl tuşu bulunuyor. Bu tuş hareketli FPS oyunlarında daha kolay kullanım sağlıyor. En uygun his ve güvenilirlik için ROG NX anahtar seçenekleri sunan klavyenin büsbütün alüminyumdan üretilmiş üst plakası sağlamlık ve tarz katıyor. Kişiselleştirilebilen Aura RGB aydınlatmaya da sahip olan Strix Scope NX TKL Moonlight White kullanıcıların profesyoneller üzere oynayıp rakiplerini geride bırakmasına yardımcı oluyor.

Mouse hareketlerine daha geniş alan ayırmak için daha küçük boyutlu olan Strix Scope NX TKL Moonlight White, daha tesirli nişan almak için nişangahı yavaşlatan düşük hassasiyetli ayarlar için kusursuz tahlil sunuyor. Günlük kullanım için kâfi dayanıklılık sunan alüminyum üst plaka, etkileyici deseniyle de şık bir hava katıyor.

ROG Strix Impact II Moonlight White akıcı hareket imkanı ve üstün esneklik sunan, her iki elle de kullanıma uygun, hafif bir oyuncu mouse’u. Mafsallı düğmelere ve yumuşak kauçuk kabloya sahip olan bu mouse süratli ve sağlam bir dokunma hissi veren tıklama ve kesintisiz hareket tecrübesi yaşatıyor. 6200 dpi seviyesindeki sensör ise üst seviye hassaslık sağlıyor. Buna ek olarak, Impact II Moonlight White’ta ittirerek sabitlenen özel anahtar yuvası tasarımı yer alıyor. Eserin kullanım ömrünü uzatan bu özellik, dört düzeyli ayarlanabilir DPI anahtarıyla her çeşit oyun tarzına yahut gereksinime uygun hassaslık ayarı yapma imkanı veriyor.

Strix Impact II Moonlight White modelini tasarlarken profesyonel oyuncularla iş birliği yapan ROG, sonuç olarak sadece 79 g yüküyle performans ve rahatlık için optimize edilmiş bir oyuncu mouse’u geliştirdi. 6200 dpi sensör 220 ips sürat ve 1000 Hz sorgu oranıyla üst seviye hassaslık, süratli reaksiyon ve hakikat denetim sunuyor, gecikmeyi ortadan kaldırıyor. Impact II Moonlight White’ta beş adet programlanabilir düğme bulunuyor. Bunlarla kendi oyun üslubunu oluşturabiliyorsunuz.

Strix Impact II Moonlight White, logoya, tekerleğe ve öne yerleştirilen Aura RGB aydınlatmayla baştan sona ışıldıyor. Ön kısımda fara benzeyen LED’ler masanızın üstünü aydınlatıyor. Aydınlatmayı neredeyse sonsuz renk seçeneği ve bir dizi dinamik efektle eşsiz bir biçime sokmak mümkün. Üç farklı profili kaydederek bu seçenekleri öteki aygıtlarda da kullanabiliyorsunuz.

3,5 mm irtibata sahip ROG Strix Go Core Moonlight White; PC, Mac, taşınabilir aygıtlar, PlayStation® 5, Xbox® Series X/S ve Nintendo Switch™ üzere tanınan oyun platformlarını destekliyor. Hava geçirmez bölmelere sahip özel 40 mm ASUS Essence şoförleriyle donatılan Strix Core Moonlight White, son derece güçlü ve saf seslerle birlikte derin baslar sunarak etkileyici bir tecrübe yaşatıyor. Üst seviye rahatlık için ergonomik ve hafif bir dizayna sahip olan bu kulaklıkta yer alan dönüp katlama sistemi kolay ve süratli taşıma imkanı sunuyor. Strix Go Core Moonlight White oyuncuların her yerde yorgunluk hissetmeden oyun oynamaya devam etmesi için eksiksiz istikrarlı bir yapıda.

Discord ve TeamSpeak sertifikalarına sahip olan Strix Core Go Core Moonlight White, çıkarılabilen tek taraflı bir boom mikrofonla geliyor. Kullanıcının sesini öne çıkaracak biçimde ayarlanan bu mikrofon grup arkadaşlarıyla daha net ve kolay bağlantı kurulmasını sağlıyor.

ROG Cetra II Core Moonlight White kulak içi kulaklıklar, sıvı silikon kauçuktan (LSR) üretilen ASUS Essence şoförleriyle üstün ses kalitesi sunuyor. Kulaklıklar; PlayStation 5, Xbox Series X/S, ROG Phone 5, taşınabilir telefonlar, bilgisayarlar, Mac’ler ve Nintendo Switch™ de dahil birçok farklı platformda oyuncu ekipmanı sınıfı ses kalitesi sağlıyor. Kulaklıklarla birlikte gelen kulak kanatçıkları ve kulak uçları da ekstra rahatlık için LSR’den üretildi.

Şık ve hafif alüminyumdan üretilen Cetra II Core Moolight White’ın etkileyici ve birinci sınıf görünümü çizilmelere karşı güçlü estetik tasarım ve dayanıklılıkla tamamlanıyor. ROG Cetra II Core Moonlight White, 90 derecelik irtibatıyla kulaklık kablosunu uzakta tutarak taşınabilir oyun tecrübesini daha rahat hale getiriyor.

ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White Oyuncu Klavyesi
Tuş AnahtarlarıROG NX Mekanik Anahtarlar: Kırmızı, Kahverengi, Mavi
İlişkiUSB 2.0
DizilimNümerik Klavye Yok, 84 (ABD) / 85 (İngiltere) / 87 (JP) tuş
Çalıştırma GücüROG NX Kırmızı: 45 g
ROG NX Kahverengi: 58 g
ROG NX Mavi: 65 g
Çalıştırma ArasıROG NX Kırmızı: 1,8 mm
ROG NX Kahverengi: 2,0 mm
ROG NX Mavi: 2,3 mm
Klavye Art AydınlatmaHer Tuşta RGB LED, ön alt kısımda RGB aydınlatma, RGB logo, RGB kilit göstergeleri. 
Anti-GhostingN-Tuş geçişi
Sorgu Oranı1000 Hz
Boyutlar356 x 136 x 40 mm
Yük830 g (kablo olmadan), 880 g (kabloyla)
Kablo ÇeşidiÖrgülü fiber, Type-A – Type-C®
Kablo Uzunluğu1,8 m
Desteklenen İşletim SistemleriWindows 10
Dahili Bellek5 adet özelleştirilebilir profil ve 1 adet varsayılan profil 
YazılımArmoury Crate 
ROG Strix Impact II Moonlight White Oyuncu Mouse’u
İrtibat SeçenekleriKablolu USB 2.0
SensörOptik sensör
Çözünürlük200–6200 dpi
Maks. Sürat220 ips
Maks. Hızlanma30 g
USB Raporlama Suratı1000 Hz
Sol/Sağ Anahtar Çeşidi50 milyon tıklamalık Omron
Düğmeler1 DPI düğmesi ve 5 adet programlanabilir tuş
AURA SyncEvet
Kablo2 m yumuşak kauçuk USB kablosu
İşletim SistemiWindows 10
YazılımArmoury Crate
Boyutlar120 x 62,5 x 39,5 mm
Ağırlık 79 g (kablo ile)
ROG Strix Go Core Moonlight White Oyuncu Kulaklığı
Kulaklık
İlişkiler3.5 mm ses jakı
Frekans Yansısı20-40 kHz
Özdirenç32 ohm
Şoförler40 mm neodim mıknatıs
Boom Mikrofon
Alış TarafıTek taraflı
Frekans Tepkisi 100 Hz – 10Khz
Hassaslık-45 dB
Boyutlar
Ürün 205 x 190 x 54 mm
Renkli kutu179 x 86 x 242 mm
Tartı
Eser252 g
ROG Cetra II Core Moonlight White Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı
Kulaklık
Temas Seçenekleri3,5 mm ilişki
Frekans Yansısı20 Hz – 40 KHz
Özdirenç32 ohm
Şoförler9,4 mm LSR şoför
Kablo Üstü Mikrofon
Alış TarafıÇok taraflı
Frekans Tepkisi 50 Hz – 10 KHz
Hassaslık-40 ± 3 dB
Boyutlar
Eser15,5 x 15,5 x 27,8
Renkli kutu186 x 128 x 56
Tartı
Eser18 g
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli