Ata Demirer’den Tedirgin Eden Deniz Salyası Paylaşımı

Türkiye’nin bir süredir konuşmuş olduğu gündem maddelerinin başlangıcında ne yazık ki Marmara Denizi’ndeki deniz salyası problemi geliyor. Denizin bütününe yayılmış durumda olan “deniz salyası”, deniz hayatını büyük seviyede tehdit ediyor. Bilim adamlarının mevzuyla alakalı korkulu açıklamaları ise insanları daha da tedirgin hemen hemen somut bir adım atılmaması, Marmara Denizi’nin kendi kaderine terk edildiğini düşündürüyor. Sadece bu mevzuda yeni bir adım atılmazsa, konum daha da vahim bir noktaya doğru evrilecek benzer biçimde görünüyor.

Güldürü-eğlence sektörünün mühim isimlerinden bir tanesi olan Ata Demirer, bugün Instagram’da iki yeni resim paylaştı. Şimal Ege bulunduğunu dediği yerde denize dalış meydana getiren Demirer, deniz salyası veya “müsilaj“ın oraya kadar geldiğini gösterdi. “Burası Şimal Ege. Maalesef salya buraya kadar geldi! Oldukca yazık oldukca…” açıklamasını meydana getiren Demirer, takipçilerinden de benzer yorumlar aldı.

Ata Demirer’in Şimal Ege’deki deniz salyası sorununu yayınlayan fotoğrafları

Mevzunun bir numaralı muhatabı olan Etraf ve Şehircilik Bakanı Murat Kuruluş, müsilaj problemi ile alakalı acele fiil planı hazırladıklarını ve bu mevzuda adım atacaklarını söylemişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise İstanbul’un durumuna atıfta bulunarak bu meseleyi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bırakmayacaklarını, duruma el atacaklarını söylemişti. Bu bağlamda, mevzuyla alakalı neler yapılacağını gelecek günlerde hep beraber göreceğiz.

GÜNCEL TEKNOLOJİ BLOG WEB SİTESİ

güvenlik kamerası En aktüel teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini ile alakalı sorun yaşıyorsanız tam yerindesiniz. Teknoone.net size ihtiyac duyulan tüm verileri ücretsiz bir durumda sunacaktır. Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli