Atlanta bölgesi, T-Mobile ve Georgia Tech’in izniyle 5G kuluçka makinesi alıyor – TechCrunch

 

Atlanta bölgesi, T-Mobile ve Georgia Tech’in Gelişmiş Teknoloji Geliştirme Merkezi’nin (ATDC) 5G teknolojisiyle çalışan yeni başlayanlar için yeni bir kuluçka makinesi alıyor. bugün açıklanan şirketler.

Bu, T-Mobile Accelerator programının bir uzantısı ve büyük taşıyıcının 5G inovasyonunu artırma çabalarının bir parçası.

Halihazırda T-Mobile’ın 5G hizmetleriyle donatılmış olan Peachtree Corners’ın teknoloji geliştirme parkının Atlanta’ya bitişik dış mahallesinde yer edinen, kuluçka makinesi, geliştiricilerin 5G kullanım senaryoları oluşturmasına ve test etmesine yardımcı olacak firma, otonom araçlar, robotik, endüstriyel drone uygulamaları, karma gerçeklik eğitimi ve eğlencesi, uzaktan tıbbi bakım ve şahsi sıhhat dahil olmak suretiyle, dedi.

5G Connected Future programıyla çalışan girişimler, Peachtree Corners kampüsündeki bir teşebbüs olan T-Mobile’ın hızlandırıcısı Georgia Tech ve Curiosity Lab’deki insanlarla direkt çalışacak.

ATDC Direktörü John Avery, “Düzgüsel başlangıç ​​endişelerine ayrıca, 5G alanındaki girişimciler, eyalet ve yöresel düzeylerdeki düzenleyici mevzular, ağ güvenliği ve entegrasyon testi şeklinde benzersiz bir takım zorlukla yüz yüze” dedi.

Peachtree Corners’ın kurulumu, insanların bu sunumda gezinmesine destek olabilir. Organizasyon, katılımının bir parçası olarak ATDC’nin programlama sunacağını, yeni başlayanları işe alacağını ve değerlendireceğini ve Peachtree Corners’daki dikeyi tedvir etmek için personel işe alacağını söylemiş oldu.

“Bu ortaklık, Peachtree Corners ve Curiosity Lab şehri ATDC ve Georgia Tech ve bir Fortune 50 firması olan T-Mobile için bu şirketlerle çalışmak, fikirlerini ölçeklenebilir şirketlere dönüştürmek için benzersiz bir koleksiyon kurmak için mükemmel bir fırsat. ve bu çözümleri pazara daha süratli getirmek” dedi.

Georgia Tech’in araştırmadan görevli başkan yardımcısı Chaouki T. Abdallah, bu şekilde bir işbirliği “Georgia Tech’in, ATDC’nin 41 sene ilkin kurulduğu zamanki kadar kuvvetli olan yarının teknoloji liderlerini olası kılma mevzusundaki kararlılığının altını çiziyor” dedi. “İnovasyon bir boşlukta gerçekleşemez, bundan dolayı girişimciler ve yeni başlayanlar, bizimki şeklinde ortaklıklar vasıtasıyla sağlanan data ve kaynaklara gerekseme duyarlar.”

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli