Atlassian, Jira Work Management ile yazılım geliştiriciler haricinde pazarlamadan insan kaynaklarına farklı grupları da Jira’ya dahil ediyor

Atlassian, bugün resmi web sitesinden meydana getirmiş olduğu bir duyuruyla birlikte popüler proje yönetim yazılımı olan Jira‘nın yeni bir versiyonunu kullanıma sundu. Genel olarak yazılım geliştiren gruplar tarafından kullanılan Jira, yeni versiyonu olan Jira Work Management ile farklı iş grupları tarafından kullanılmayı amaçlıyor.

Edindiğimiz bilgilere göre Atlassian, Jira Work Management ile pazarlama, insan kaynakları, tasarım ve finans şeklinde alanlarda çalışan gruplara ulaşmayı hedefliyor. Jira Work Management aracının temel amacı ise bu takımların projelerini hem sıradan bununla birlikte haberleşme halinde tamamlamaları.

  1. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir
  2. Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

Gerekli durumlarda bu takımların Jira Work Management aracı üzerinden yazılım ekipleriyle iletişime geçebildiklerini de ekleyelim. Kısacası Jira Work Management ile birlikte Jira, tüm iş takımlarının kullanımına sunulmuş oldu. Jira Work Management aracı kullanımı sıradan bir platform, yeni bir görünüm ve Jira üzerinden yazılım ekipleriyle erişim olmak üzere 3 ana özelliğe sahip.

Jira Work Management aracı içinde proje yönetim süreçlerini kolaylaştıracak pek çok özellik de bulunuyor. Bu özellikler içerisinde ise listeler, takvim, zaman çizelgesi oluşturma, formlar ve proje süreç illerinin hangi aşamada olduğunu detaylı bir şekilde takip edebileceğiniz bir alan da yer alıyor.

Jira Work Management’ın ekiplerinin verilerini girmeleri ve bu veriler üzerinden değişiklikler yapabilmesi için çeşitli görünüm ve şablonlar sunduğunu da ekleyelim. Özellikle Jira Work Management içinde bulunan tablo alanının Atlassian’ın satın aldığı ve bir başka çözümü olan Trello‘da yer alan tablo alanına fazlaca benzediğini de paylaşalım.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli