balikha M10 USB Bluetooth 5.0 ve Alıcı Araç Kiti

Price: 100,00 TL
(as of Jun 18,2021 23:48:46 UTC – Details)

Satın AL

Izahat:
– Taşınabilir Bluetooth adaptörü.
– 3’ü 1 arada verici alıcı: USB Bluetooth 5.0 ses verici alıcısı Bluetooth olmayan ses kaynaklarından (TV, PC, MP3, CD çalar yahut kitap okuyucu vs.) Bluetooth kulaklığa ve hoparlöre aktarabilir. Bluetooth özelliği olmayan kulaklıklar ve hoparlörünüzün sesini Bluetooth ses kaynaklarından (cep telefonları, tabletler vb.) almasını da ayarlayabilirsiniz. Düğmeye basarak verici ve alıcı modu içinde kolayca geçiş yapabilirsiniz.
– Basit kullanım: Verici ve alıcı modu içinde geçiş yapmak için yalnız şaltere dokunun. Gelişmiş Bluetooth teknolojisi ve 3,5 mm ses kablosu ile rahat irtibat (teslimat kapsamına dahildir).
– Bluetooth 5.0 + EDR: Bluetooth adaptörünü Bluetooth olmayan bir cihaza takarak değişik Bluetooth cihazlarına kablosuz irtibat kurabilirsiniz. Tv, stereo sistemler, bilgisayarlar, MP3’ler, otomobiller, hoparlörler, kulaklıklar, parlak zeka telefonlar ve tabletlere sağlam bir halde bağlanabilir ve aleni havada 15 m en çok menzil ve iç mekanda 10 m en çok menzile ulaşır.
– USB güç deposu: USB bir güç deposu fonksiyonuna haizdir. Kullanım esnasında güç deposu USB linkleri (güç deposu, bilgisayar, enstruman şarj aleti ve öteki USB linkleri şeklinde) üstünden yapılmalıdır. Bluetooth vericisinin alıcı aleni olduğu sürece, müzik dinlerken elektrik tükenmesinden kaygı etmenize gerek kalmamıştır.
Özellikler:
USB güç deposu: USB bir güç deposu fonksiyonuna haizdir. Kullanım esnasında güç deposu USB linkleri (güç deposu, bilgisayar, enstruman şarj aleti ve öteki USB linkleri şeklinde) üstünden yapılmalıdır. Bluetooth vericisinin alıcı aleni olduğu sürece, müzik dinlerken elektrik tükenmesinden kaygı etmenize gerek kalmamıştır.
Basit kullanım: Verici ve alıcı modu içinde geçiş yapmak için yalnız şaltere dokunun. Gelişmiş Bluetooth teknolojisi ve 3,5 mm ses kablosu ile rahat irtibat (teslimat kapsamına dahildir).
3’ü 1 arada verici alıcı: USB Bluetooth 5.0 ses vericisi ses Bluetooth olmayan ses kaynaklarından (TV, PC, MP3, CD çalar yahut kitap okuyucu vs.) Bluetooth kulaklığa ve hoparlöre aktarabilir. Bluetooth özelliği olmayan kulaklıklar ve hoparlörünüzün sesini Bluetooth ses kaynaklarından (cep telefonları, tabletler vb.) almasını da ayarlayabilirsiniz. Düğmeye basarak verici ve alıcı modu içinde kolayca geçiş yapabilirsiniz.
Bluetooth 5.0 + EDR: Bluetooth adaptörünü Bluetooth olmayan bir cihaza takarak değişik Bluetooth cihazlara kablosuz irtibat kurabilirsiniz. Tv, stereo sistemler, bilgisayarlar, MP3’ler, otomobiller, hoparlörler, kulaklıklar, parlak zeka telefonlar ve tabletlere sağlam bir halde bağlanabilir ve aleni havada 15 m en çok menzil ve iç mekanda 10 m en çok menzile ulaşır.
Taşınabilir Bluetooth adaptörü

balikha M10 USB Bluetooth 5.0 ve Alıcı Araç Kiti

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Tavsiye Ederiz…

  1. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı bereketli bir
  2. Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli