Battlefield 4, Amazon Prime Abonelerine Ücretsiz Oldu

Oyun sektörüne de atılan Amazon Prime Gaming, tıpkı Epic Games ve Steam benzer biçimde daha oldukça oyuncu sayısına ulaşabilmek adına ün salmış oyunları ücretsiz vermeye başladı. Bünyesinde Lost in Harmony ve Newfound Courage benzer biçimde oyunları bulunduran Prime Gaming, son sıradüzen sevilen bir oyun olan Battlefield 4’ü ücretsiz bir şekilde sundu.

Battlefield serisinde yer alan oyunlar, birçok FPS severin gözdesi olmuş durumda. Efsane serinin altıncı oyunun da tanıtım tarihi belli olmuşken Amazon Prime Gaming, Battlefield severlerin dikkatini çekmek adlı Battlefield 4’ü kendi kütüphanesinde ücretsiz yaptı.

Battlefield 4’ün yanında 8 oyun daha ücretsiz oldu

Oyunu indirmek isteyen kullanıcılar, buraya tıklayarak Prime Gaming’in web sitesinden Battlefield 4’ü indirebilir. Oyunu ücretsiz bir şekilde alabilmek için ayda 7,90 TL karşılığında Amazon Prime üyesi olmak gerektiğini de unutmamak lazım.

Oyunu bir kere ücretsiz olarak kütüphanenize indirdikten hemen sonra, Origin istemcisini kullanarak oyunu indirebilirsiniz. Amazon’un kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu diğeri oyunların içerisinde BFF or Die, Newfound Courage, Lost in Harmony, Batman: The Telltale Series, Mugster, Spitkiss, Frog Climbers, Mana Sparkle ve Bombslinger bulunuyor.

GÜNCEL TEKNOLOJİ BLOG WEB SİTESİ

güvenlik kamerası En güncel teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkında sorun yaşıyorsanız tam yerindesiniz. Teknoone.net size ihtiyac duyulan bütün verileri parasız bir durumda sunacaktır. Ek olarak eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza olanak sağlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli