e
sv

Baxel – WordPress için Minimal Blog Teması

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Baxel WordPress için minimal bir blog temasıdır. Taze bir stil, açık renkler ve düzenli görünüm. Baxel’in size getirdiği bunlar.

Dekorasyon, seyahat, tasarım fikirleri, günlük notlar veya ne istersen ihtiyaçlar hakkında bir blog oluşturmak için verimli kullanım hem siz hem de ziyaretçileriniz için. Bu yüzden işleri basit tutmayı seviyoruz.

Geniş bir tasarım her yerde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar; bir evde, bir dükkanda veya bir temada. Baxel’in ambiyansı nefes almanızı da sağlar. Beyaz ve yeşilin doğal görünümü, temayı özellikle dekorasyon bloglarında bir adım öne çıkarıyor.

Gölgeli kutular ve önceki-sonraki gönderi görünümünün sadeliği, bu tema için seçtiğimiz minimal yaklaşımı ana hatlarıyla belirtir. Gölge numarası, tutarlılık adına iç sayfalardaki blok alıntı alanında bile korunur. Küçük yazı tipleri, bu WordPress blog temasının tipografik anlayışını yansıtır ve oldukça düzenli görünürler.

Sipariş demişken, müşterinin çok iyi düzenlenmiş olduğunu belirtmeliyiz. Genel olarak kolay kullanılabilirlik ön plandadır; kullanmak için herhangi bir teknik bilgiye veya kodlama deneyimine sahip olmanız gerekmez.

Baxel Tema Özellikleri

Baxel Tema Özellikleri 1

Baxel Tema Özellikleri 2

Baxel Müşteri Yorumları

Baxel Müşteri Yorumları

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Lütfen bir şey sormaktan çekinmeyin. Size yorum sayfamızdan yardım etmeye hazırız!

Sürüm notları

*** v.4.1 ***
+ Minor fixes & style improvements.
*** v.4.0.2 ***
+ New Google fonts added.
+ Instagram widget label fix.
+ Performance improvements.
*** v.4.0 ***
+ Stability and performance improvements.
+ Minor fixes.
*** v.3.2 ***
+ Various arrangements for meeting latest WordPress standards.

IMPORTANT: This update includes a components plugin. Ensure that you've installed and activated it. If your widgets disappear, find them in the "Inactive Widgets" pane and re-add them into the sidebar(s) of the theme.
*** v.3.1 ***
+ Stability and performance improvements.
*** v.3.0 ***
+ Gutenberg support.
*** v.2.0 ***
+ Help file updated.
+ Now you can upload a different logo for mobile view.
*** v.1.9 ***
+ Translation string added for "Log in to Reply".
+ Visual improvements for the comment form while login is needed to reply a comment.

Souje’yi Gördünüz mü?

Souje - Kişisel WordPress Blog Teması - Blog / Dergi WordPress DEMOSATIN AL $39

akıllı teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkındaki problem yaşıyorsanız tam yerindesiniz Teknoone.net size WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır … Ek olarak eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza olanak tanır. WordPress ücretli temalar Internet Sitenizi WordPress Temalarıyla Kurmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile web siteleri geliştirirken, binlerce açık kaynak ve ücretli tema arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli