e
sv

Beklenen strateji oyunu Total War: Warhammer III ne yazık ki ertelendi

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yayıncılığını Sega’nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Creative Assembly’nin yaptığı Total War serisinin yeni oyunu Total War: Warhammer III‘ten berbat haber geldi.

2022’ye Ertelendi

Olağanda bu yılın sonlarında çıkış yapması beklenen Total War: Warhammer III, 2022’nin başlarına ertelendi. Oyunun zati tam bir çıkış tarihi yoktu yalnızca 2021’in sonunda çıkacağı biliniyordu. Son güncellemeyle de oyun 2022’nin birinci aylarına ertelendi.

PC için duyurulan oyun şu anda Steam’de ve Epic Games Mağazası’nda ön siparişe açık durumda. Oyun hem Steam’de hem de Epic Games’te 345,00 TL’ye satılıyor.

Dünyanın ve onun değersiz savaşlarının çok ötesinde saf, kötücül büyünün bir boyutu vardır: Kaos Diyarı. Fani zihinler için anlaşılmaz ve vahim bir yerdir. Güç vaatleri fısıldar lakin orayı görmek, onun tarafından baştan çıkarılmak demektir. Ruhunu ona teslim etmek demektir. Ona dönüşmek demektir.

Bağlarını koparmak ve dünyayı şeytani bir yozlaşmaya boğmak isteyen dört Yıkıcı Güç buranın yargıcıdır. Veba Rabbi Nurgle, Aşırılık Lordu Slaanesh, Yol Bozan Tzeentch, Kan ve Katliam Rabbi Khorne.

Dünyalar ortasındaki hudutta iki güçlü krallık nöbet meblağ: Kislev’in yürekli savaşçıları ve Büyük Cathay İmparatorluğu. Fakat her biri kendi imtihanlarıyla kuşatılmış durumda. Artık her ikisinin de sonu geçmek ve ordularını Kaos Diyarı’na göndermek için nedenleri var.

Dünya uçurumun kenarında duruyor. En ufak hareket, dünyayı felakete sürükler.

Ve bunu başarmak için planlar yapan biri var; aziz gücü kullanmaktan öbür bir şey istemeyen kadim biri. Lakin başarılı olmak için bir şampiyona gereksinimi olacak…

Yaklaşan çatışma herkesi yutacak. Ya iblislerinizi fethedin Ya da onları komuta edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli