e
sv

Beşiktaş – Dortmund maçı şifresiz mi yayınlanacak? Acun Ilıcalı açıkladı!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi’ndeki Borussia Dortmund maçının açık kanalda yayınlanması için Acun Ilıcalı’ya davette bulunmuştu. Acun Ilıcalı’dan Sergen Yalçın’ın davetine karşılık gecikmedi.

Beşiktaş – Dortmund maçı açık kanalda mı yayınlanacak? Acun Ilıcalı açıkladı!

Haber Global’de yayınlanan Az Evvel Konuştum programına katılan Acun Ilıcalı Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtladı. Beşiktaş teknik yöneticisi Sergen Yalçın’ın “Ben tüm ülkenin bu maçı izlemesini isterim. Ülkemizi temsil ediyoruz. Alacağımız puanlar bundan sonrası için çok değerli olacak. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın alacağı puanlar da kıymetli. Onlara da muvaffakiyetler diliyorum. İstanbul’un 3 büyük topluluğu ülkeye puan kazandırmak için elinden geleni yapacak. Exxen maçı açabilir bence. Toplumsal medyada insanların izlemek istediğini gördüm. Acun’dan rica etmek lazım. Açsın kanalı, bütün halk izlesin. Bir seferlik bu türlü bir şey yapabilirsin.” kelamları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

UEFA’ya para ödüyoruz

UEFA’ya para ödediklerini ve kendini kulüplere dayanak veren biri olarak gördüğünü söyleyen Acun Ilıcalı, “Şimdi insanların istekleri olabilir. Bu hususta saygısızlık yapmayayım. Sergen Yalçın kötülük bilmeyen kötülük düşünmeyen ve bana nazaran de işinde geldiği yere biraz da geç gelmiş olan bir dostum. Sergen’in bugünkü isteği kendi gönlünden gelen bir istek. Dayanak var takviye var yani. Ben de başımdan geçirsem şu oyuncu oyuna girsin desem Sergen hayata geçirebilir mi? Şampiyonlar Ligi sayesinde BJK transfer aldı. Bu para nereden geldi? Yayın haklarından. Bizim Şampiyonlar Ligi’ne verdiğimiz paralar aslında kulüplere gidiyor. Benim Fenerbahçe ve Galatasaray topluluğu ile de aram güzel. Artık BJK için bunu yapsak başka kulüplerin taraftarı demez mi bizim maçlar nerede diye? Haydi bir maçı yayınladık! İkinci maç ne olacak? Öbür maç da ne olacak? Hocam Beşiktaşlı taraftarın keyifli olmasını istiyor. Keşke elimde bir sihirli değnek olsa. Nasıl yardım edeyim?” dedi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli