e
sv

Bilmeniz gereken en güzel WhatsApp hileleri!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

WhatsApp en tanınan iletileşme uygulaması olarak hala birinci sıradaki yerini koruyor. İşte tanınan uygulamanın birçok kişi tarafından şimdi keşfedilmemiş özellik ve hileleri!

WhatsApp, dünyanın en tanınan iletileşme uygulamalarından biridir. Tıpkı vakitte kullanıcıların bildirilerini daha tesirli ve yaratıcı bir formda paylaşmalarını sağlayan tonlarca özelliğe sahiptir.

Kullanıcıların kazara gönderilen mesajları silmelerini sağlayan özellikten tutun, kullanıcıların nerede olduklarını bilerek sevdiklerinin inançta olmasını sağlayan canlı pozisyon özelliğine kadar birçok yararlı özelliği olduğunu biliyor musunuz?

İşte bilmeniz gereken en uygun WhatsApp özellikleri ve hileleri!

1.Gönderene haber vermeden bir iletiyi okuyun

Gönderene haber vermeden bir bildirisi okumanıza yardımcı olabilecek kolay bir hile olduğunu biliyor muydunuz? Tek yapmanız gereken telefonunuzu uçuş moduna geçirmek ve akabinde bildirisi okumaktır. İletiyi okuduktan sonra, uygulamayı art planda çalışmaması için çoklu pencereden kapatın. Artık telefonu uçuş modundan çıkarın hepsi bu kadar.

2.Canlı pozisyonunuzu paylaşma

Canlı Pozisyon, kullanıcıların canlı pozisyonlarını bir arkadaşınızla ve aile üyenizle paylaşmasını sağlar. WhatsApp, kullanıcıların canlı pozisyonlarını paylaşabilecekleri bir vakit dilimi seçmelerini sağlayan bir özelliğe sahiptir. WhatsApp, kullanıcıların canlı pozisyonlarını 15 dakika, bir saat ve sekiz saat boyunca paylaşmalarını sağlar. Nasıl yapılır: WhatsApp > Ekle > Pozisyon > Mevcut Pozisyon Paylaşma > Bir vakit dilimi seç.

3.Bir iletiyi silme

Seçilen bir iletiyi her yerden büsbütün silebilirsiniz. Bir iletiyi silmek kolaydır ve bunu yedi dakikalık bir müddet içinde yapabilirsiniz. Nasıl yapılır: Gönderilen bildiriye girin > Herkes için Sil > Sil > Bir mesaj seçin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli