e
sv

Bir ertelenme daha: Yılın beklenen oyunu Dying Light 2 ertelendi

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yayıncılığını Techland Publishing’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Techland’in yaptığı açık dünya aksiyon oyunu Dying Light serisinin ikinci oyunu Dying Light 2, ne yazık ki ertelendi.

2022’ye Ertelendi

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran yılın beklenen oyunu Dying Light 2, ne yazık ki 2022 yılına ertelendi. Oyunun yeni çıkış tarihi 4 Şubat 2022. Oyunun olağanda çıkış tarihi 7 Aralık’tı. Birinci çıkış tarihi açıklandığında da aslında birçok oyuncu oyunun erteleneceğini biliyordu. Oyun; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC çıkış yapacak. 

Techland’in yaptığı açıklamayı ve oyunun ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz:

Yirmi yıldan fazla bir mühlet evvel Harran’da virüsle savaştık ve kaybettik. Artık yeniden kaybediyoruz. Ayakta kalan son büyük insan yerleşkelerinden biri olan Kent, karmaşaya teslim olmuş durumda. Medeniyet Karanlık Çağ‘a geri döndü. Tekrar de, umudumuzu kaybetmedik.

Kent’in mukadderatını değiştirme gücüne sahip bir gezginsin. Sıradışı yeteneklerinin bir bedeli var doğal. Mana veremediğin anılarını çözümleyerek gerçekleri öğrenmeye başlarken kendini savaşın ortasında buldun. Düşmanlarını alt etmek ve kendine müttefikler bulmak için marifetlerini geliştir. Bunu yaparken hem kaleme hem kılıca gereksinimin olacak. Gücü elinde tutanların karanlık sırlarını çöz, tarafını seç ve bahtını belirle. Lakin hareketlerin seni nereye götürürse götürsün insanlığını muhafazayı unutmamalısın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli