Bitcoin Sezonu Devam Edecek

Kripto para piyasalarının 2017 senesinde yaşamış olduğu boğa sezonunun en fazlaca konuşulan isimlerinden bir tanesi olan Justin Sun, 2020-2021 yılı boğa sezonu ile alakalı birtakım açıklamalarda bulunmuş oldu. Mevzuyla alakalı olarak Bloomberg’e röportaj veren TRON isminde kripto para biriminin kurucusu, sezonun bitmediğini ifade etti.

Justin Sun, 2017 senesinde bilhassa de TRON ile alakalı iddialı açıklamalarda bulunmuştu. Hatta Sun, 2017 yılının Elon Musk’ı benzer biçimde bir şeydi. Sadece o yıllarda yaşanmış olan boğa sezonu, ne yazık ki Justin Sun’ın dediği benzer biçimde ilerlememiş, yatırımcının dili, bilhassa de TRON sebebiyle ciddi anlamda yanmıştı. Piyasanın tartışmalı adı, piyasadaki yükselişlerin bir müddet sonra devam edeceğini anlatım ediyor.

Bitcoin Sezonu Devam Edecek

Justin Sun tarafınca meydana getirilen açıklamalara nazaran 2020-2021 boğa sezonu, temmuz ve ağustos aylarında yine güldürecek. Piyasaların 2021 senesinde devamlı olarak yükseldiğinden bahseden Sun, bu tür düzeltmelerin düzgüsel bulunduğunu, haziran ayında bir düzeltme daha beklediğini söylüyor. Sun’a nazaran Bitcoin ve öteki altcoinlerde yaşanmış olan düşüşler, yaşanması ihtiyaç duyulan bir durummuş.

Çin ve son dönemlerin en fazlaca konuşulan kripto para birimi Dogecoin ile alakalı de konuşan Justin Sun, Dogecoin’in halkın parası olduğuna inandığını belirtiyor. Dogecoin’de yaşanmış olan vakaları, geçtiğimiz aylarda yaşanmış olan Gamestop vakasına benzettiğini anlatım eden TRON kurucusu, insanların Wall Street’teki bankalara nazaran hareket etmediğini, Dogecoin’in tam olarak buna müsait bulunduğunu söylüyor. Sun’ın Çin’in almış olduğu sert kararlar ile alakalı görüşü ise alınan kararların bir işe yaramayacağı yönünde.

WordPress Ücretli Temalar

akıllı teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkındaki sorun yaşıyorsanız tam yerindesiniz Teknoone.net size WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır … Ek olarak eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza olanak sağlar. WordPress ücretli temalar Internet Sitenizi WordPress Temalarıyla Kurmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile web siteleri geliştirirken, binlerce açık kaynak ve ücretli tema arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır.

Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli