e
sv

Britney Spears çırılçıplak fotoğraflarını paylaştı!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Uzun vakittir sıkıntı günler geçiren ünlü müzikçi Britney Spears gündemden düşmüyor. Babası ile yaşadığı vasilik meselesini mahkemeye taşıyan hoş yıldız, aldığı hoş haberlerin akabinde sonunda depresyondan çıkmış üzere duruyor. Yaptığı paylaşımlarla bir arada sık sık magazin haberlerine bahis olan Britney Spears’ın son pozları ise toplumsal medya kullanıcılarının lisanından kolay kolay düşmeyecek üzere gözüküyor.

Britney Spears çıplak fotoğraflarını paylaştı!

Uzun bir vakittir babası olan Jamie Spears’ın vasiliği altında yaşayan ünlü yıldız Britney Spears, mahkemenin kararı sonrasında büyük sevinç yaşadı. Buna nazaran mahkeme, Jamie Spears’ın vasiliğini askıya aldı ve böylelikle hoş müzikçi özgürlüğüne kavuştu. Britney, bu haberi resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı çıplak fotoğrafları ile kutladı. Bu paylaşıma binlerce beğeni ve yorum gelirken fotoğraflardaki başarısız oynama da ziyadesiyle dikkat çekti. Britney Spears’ın fotoğraflarda rastgele bir oynama olmadığını söylemesinin tersine küvetin yamuk çıkması tenkitleri de beraberinde getirdi.

Nişanlısı ile birlikte Pasifik kıyılarında tatile çıkan hoş yıldız, yeni hayatına da sansasyonel bir başlangıç yapmış oldu. Toplumsal medyada bomba tesiri yaratan fotoğraflar bazıları tarafından ise tenkit konusu oldu. Lakin bir gerçek var ki artık Britney babasının vasiliğinden kurtuldu ve bunu doyasıya kutladı. Ayrıyeten bu paylaşımlar hoş yıldızın takipçi sayısında da gözle görülür bir artışa sebep oldu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli