e
sv

Bu kripto parada patlama yaşanacak!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Dünyanın en güçlü isimleri ortasında yer alan Tesla ve SpaceX CEO‘su Elon Musk bit Twitter paylaşımı bile gözler tekrar üzerine topldı. Musk’ın Dogecoin hakkında attığı tweetten sonra bu kripto para ünitesinde patlama bekleniyor.

Musk geçtiğimiz günlerde “Yılın Kişisi” seçilmişti. Yaptıkları ve telaffuzlarıyla gündemden düşmeyen Musk artık gözleri tekrar kripto para topluluğuna topladı.

Bu kripto parada patlama yaşanacak

Tesla CEO’su Elon Musk, resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, Dogecoin (DOGE) ile Tesla eserlerinin alınabileceğini duyurdu. Musk’ın açıklamasının akabinde DOGE yüzde 37 artarak, 0.1595’ten 0.2190’a yükseldi.

Musk, geçtiğimiz Ekim ayında da, Bitcoin ve Ethereum ile birlikte Dogecoin’e yatırım yaptığını da duyurmuştu söylemişti. Shiba Inu isimli kripto paranın da gündeme oturmasında hissesi olan Musk’a “Ne kadar Shiba Inu coinin var?” sorusu yöneltildiğinde “Sıfır” karşılığını vermişti.

Musk, Time mecmuasına 2021 Yılın Şahsı seçildikten sonra “Temelde Bitcoin, işlemsel para ünitesinin güzel bir alternatifi değil” “Aptalca bir latife olarak oluşturulmuş olsa da, Dogecoin süreçler için daha uygun” tabirlerini kullanmıştı. Espri maksatlı oluşturulan Dogecoin hakikaten de değerli bir yere geldi. Siz Musk’ın bu atağı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirleriniz bildirmeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli