e
sv

Bu telefonlar uygun fiyatlarına karşın amiral gemilerine baş tutuyor!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Gün geçmiyor ki döviz kurundaki yükseliş suratını kesmesin! Hal bu türlü olunca bilhassa de elektronik eserler, fiyat artışları ile vatandaşların canını sıkmaya devam ediyor. Bu artırımlardan etkilenen elektronik eserlerden biri de akıllı telefonlar.

Akıllı telefon kullanıcıları, en âlâ özelliklere sahip akıllı telefonları en uygun fiyatlara alabilmek için araştırmalar yapıyor. İnternet üzerinden en çok yapılan aramalar ortasında en düzgün özelliklere sahip en ucuz telefonlar hangileri? Uygun fiyatlı en yeterli telefonlar modelleri? üzere sorular birinci sıralarda yer alıyor. Bu noktada bilhassa de fiyat ve özellik kıyaslaması yapan web siteler ön plana çıkıyor. Lakin piyasada epeyce fazla modelin yer alması, kıyaslama yaparken bile başların karışmasına sebep olabiliyor.

Biz de Teknolojioku olarak, bu manada 5000 – 6000 TL fiyat aralığındaki en âlâ akıllı telefonları sizler için bir ortaya getirdik! Bu fiyat aralığının elbette uygun olmadığını biliyoruz, fakat günümüz kur artışlarını dikkate aldığımızda ve listemizde yer alan akıllı telefon modellerinin özellik olarak amiral gemisi modeller ile yarışır nitelikte olduklarını düşünürsek uygun fiyatlı olduklarını söyleyebiliriz.

Dilerseniz artık de, 5000 – 6000 TL fiyat aralığındaki en düzgün akıllı telefonların yer aldığı telefonlara daima birlikte göz atalım.

Poco F2 Pro

Fiyat: 5.775,00 TL

Poco F2 Pro

Ekran Boyutu:
6.67 İnç

Dahili Depolama:
128 GB

Bellek (RAM):
6 GB

Batarya Kapasitesi:
4700 mAh

Çizgi Sayısı:
Çift Çizgi

Süratli Şarj:
Var

5G:
Var

4.5G Dayanağı:
Var

Samsung Galaxy A52s 5G

Fiyat: 5.499,00 TL

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli