e
sv

Bully 2, Yakın Vakitte Duyurulabilir

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kasım ayının başında, son periyotta çokça spekülasyona neden olan ve geliştirildiği sav edilen Bully 2 oyununun iptal edilmiş olabileceğine dair birtakım savlar ortaya atılmıştı. Artık ise yakın vakitte Bully 2’nin oynanabilir bir versiyonunun gösterilebileceğine dair bir sav ortaya atıldı.

Bu iddiayı ortaya atan Tom Henderson’ın belirttiğine nazaran, Rockstar’ın GTA formülüne biraz daha yakın olduğu söylenen Bully’nin devam oyununun, geçen haftaki “The Game Awards” ödül merasiminde, sürpriz bir duyuru olarak gösterilmesi bekleniyordu. Henderson, birtakım şahıslara oyunun oynanabilir durumdaki bir versiyonu da dahil olmak üzere yakında bir duyuru yapılabileceğini işaret eden kimi malzemeler gösterildiğini, lakin bu bilginin şu anda biraz bilinmeyen olduğunu tabir ediyor.

Bununla birlikte Games Radar’ın haberine nazaran, Bully 2 ile ilgili bir şeyler paylaşan tek kişi Henderson değil. Game Informer kıdemli yardımcı editörü Blake Hester, “Yeni öykü yakında geliyor.” başlığıyla oyunun logosunun bir fotoğrafını tweet’ledi. Henderson da doğal olarak bunun bir devam oyunuyla ilgili olabileceğini öne sürerken, Game Informer görüntü sunucusu Alex Van Aken ise kelam konusu tweet’in atıfta bulunduğu şeyin mutlaka bu olmadığını söyledi.

2019’da GTA Online’da ortaya çıkan bir Bully easter egg’i, yeni jenerasyon devam oyununun 2020’de duyurulacağı söylentilerine yol açtı, lakin bu asla gerçekleşmedi. Nisan 2021’de ise Rockstar Games, Bully ticari markasını birkaç sefer güncelledi, lakin o vakitten beri öbür bir gelişme olmadı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli