e
sv

CASPER ve INTELin ödüllü FIFA 21 Turnuvasında ön elemeler tamamlandı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Casper ve Intel’in futbolseverler için ortaklaşa düzenlediği turnuvaya 500’e yakın kişi iştirak sağlarken, finale kalan grupların şampiyonluk çabası ise 3 Ekim’deki Büyük Final’de sona erecek.

Farklı skorlarla ya da son dakika golleriyle sonuçlanan, her maçında farklı bir 90 dakikanın seyircileri karşıladığı Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nın ön elemeleri bitti. Casper ve Intel’in FIFA severler için düzenlediği ve bir bakıma efsane oyun FIFA 21’e veda niteliğini taşıyan turnuvanın ön elemeleri 500’e yakın kişinin kıran kırana geçen uğraşları tamamlandı. “Bu Heyecana Ortak Ol!” mottosu ile duyurulan Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nda gözler artık 3 Ekim’de gerçekleşecek ve Twitch’de canlı yayınlanacak Büyük Final’de! Şampiyonun Excalibur G900 kazanacağı, dereceye girenlere oyuncu aksesuarlarının ikram edileceği ve izleyicileri de çeşitli sürprizlerin beklediği finalde, Twitch ve espor dünyasının ünlü isimleri de yer alacak.

Her Maç Bir Final Havasında Oynandı!

FIFA severlerin heyecanla beklediği, Casper ve Intel’in ortaklaşa düzenlediği Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nın ön elemelerinde önemli kapışmalara şahit olundu. Her maçının birer final havasında geçtiği ve kazananların ismini 3 Ekim’de gerçekleşecek finallere taşıdığı turnuvada, heyecan bir an olsun eksilmedi. 500’e yakın kişinin ağır iştirakiyle tek maç üzerinden gerçekleşen ön elemelerde finallere kalanlar ise Berk ‘JW-Raxy1337’ Can, Karahan “karahan8” Özçelik, İzzet ‘JATCADY’ Artut, Caner ‘ Canerckrk ‘ Çıkrık oldu. Çalışmalarını, uyumlarını ve yeteneklerini muazzam bir görsel şölen eşliğinde ön elemelerde sunabilen finalistlerin, final maçları ise Twitch’den canlı yayınlanacak.

Şampiyon 3 Ekim’de Muhakkak Oluyor!

Nefeslerin bu sefer şampiyonluk için tutulacağı final gayreti 3 Ekim’de gerçekleşecek. Kadrolar evvel çeyrek final ve yarı final için tek maç üzerinden 90 dakikalık uğraşa girerken, çeşitli ikramlarla ödüllendirilecek atletleri finalde bekleyen büyük ödül ise Excalibur G900 Gaming Laptop olacak. Ünlü yayıncı Mete “Eastergamers” Özbey, FIFA severlerin yakından tanıdığı Ege Arseven ve Tuna Yurdakul’u sunucu ve tahlil koltuklarında görebileceğimiz finaller Twitch’den canlı yayınlanacak. Ayrıyeten final karşılaşmalarına çıkan oyuncular Ege Arseven ve Mete “Eastergamers” Özbey’in yanı sıra Fenerbahçe Espor’dan Mert İtimat, Galatasaray Espor’dan Berk Taşçı ile oynama bahtı da yakalayacaklar.

FIFA severler, Casper ve Intel’in FIFA 21’e veda niteliğinde gerçekleştireceği dönemin en büyük turnuvalarından Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nın final karşılaşmalarını https://www.twitch.tv/egearseven Twitch kanalı üzerinden takip edebilecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli