e
sv

Caviar Küresel, iPhone 13 Pro Steve Jobs Edition Modellerini Duyurdu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Apple hayranları için iPhone 13 Pro yahut iPhone 13 Pro Max’in 2007’de piyasaya sürülen yepyeni iPhone’nun birtakım modüllerini içeren yeni özel sürümleri satışa çıktı. Bu özel sürümlerden biri, iPhone 13 Pro Steve Jobs Edition. Steve Jobs Edition; daha küçük bir çentik, 120 Hz yenileme suratına sahip ProMotion ekran ve daha yeterli kameralar üzere iPhone 13’ün barındırdığı tüm özelliklere sahip olacak.

Bununla birlikte sıra dışı akıllı telefon tasarım markası olan Caviar Küresel, 2007 model iPhone’dan kimi silikon kesimlerini kopardı ve bunları, Steve Jobs Edition modelinin art kapağında bulunan şeffaf bir Apple logosunun içine yerleştirdi. Bu logo, özel sürümün art kapağına kazınmış bir şemayı andıran dizaynın ortasında yer alıyor ve büsbütün kozmetik bir dokunuştan ibaret. Ayrıyeten alt kısımda ise Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs’un imzasının lazerle oyulmuş bir kopyası mevcut.

CNET’in aktarmış olduğu habere nazaran Caviar Küresel, iPhone 13 Pro Steve Jobs Edition akıllı telefonlarından sadece 19 tane piyasaya sürecek. Bu akıllı telefonlardan Pro modelinin fiyatının 6.990 dolar, Pro Max modelinin fiyatının ise 7.530 dolar olduğunu belirtelim.

Bunların yanı sıra Caviar Global’in Steve Jobs eser serisinde, Jobs’un ünlü siyah balıkçı yaka kazaklarından modüller içerdiği tez edilen iPhone 13 Pro ve Pro Max modelleri de dahil olmak üzere öteki seçenekler de bulunuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli