e
sv

Compactor – Yol İnşaatı WordPress Teması

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Compactor, Asfalt döşeme ve Yol yapımı WordPress Teması için güçlü, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Özellikle asfaltlama şirketi ve inşaat şirketi gibi şirketler ve daha fazlası için tasarlanmıştır.

WordPress tema Gutenberg desteği

Tema aynı zamanda yol yapım hizmetleri şirketi, kompaktör, Asfalt Kaplama, Asfaltlama Firmaları, Asfalt Kaplama Firmaları, Asfalt Firmaları, Asfalt Kaplama, Asfalt Yenileme, Asfalt Kaplama, Kaldırım Yüklenicisi, Otoban Asfaltlama, Araba Yolu Müteahhitleri, Asfalt Sürüş Yolu Yenileme, Yüzey Asfalt Driveway. Ayrıca bina, şerit, bina, şerit, karayolu, yollar, köprü, tünel, otoyollar, blok, bitüm, çukur, işlek cadde, kaldırım, kaldırım, irtifak hakkı, inşaat, patika, iz, yürüyüş, dolgu, tüneller, ormansızlaşma, planlama, ölçme, yol yüzeyi, araç, inşa edilmiş, köprü yolu, geçiş hakkı, erozyon, tortu, mühür, demiryolu, demiryolu, imar, su yolu

Tema Özellikleri:

Gelişmiş Tema Ayarları: Herhangi bir kodlama bilgisi olmadan web siteleri oluşturmanıza izin veren bölümler halinde düzgün bir şekilde düzenlenmiş birçok seçenek.

Sınırsız Renkli Çoklu: renk seçeneği, sitenizi çok yönlü kılan benzersiz stil renklerinizi ve düzenlerinizi oluşturma konusunda size yaratıcı özgürlük sağlar

Özelleştirme seçenekleri: Kısa kodlarla birlikte Görsel Besteci, sitenizdeki her tür modül ve sayfayı tasarlamanız için size muazzam bir güç sağlar. Bu tema, İnşaat menüsü düzen seçeneklerinin özel menüsü ile kutulu ve tam genişlikte düzenlerde gelir. Güçlü arka uç çerçevesi olan Tema ayarları paneli, özelleştirme gereksinimlerinizin çoğunu kolayca halleder.

Görsel Sayfa Oluşturucu Görseli: Composer Page Builder for WordPress, sürükle ve bırak ön uç ve arka uç sayfa oluşturucu eklentisidir, bu da size site içeriğinde tonlarca çalışma süresi kazandıracak.

Canlı Özelleştiricide Sınırsız Renk: Bu tema, renk bölümünde iyi organize edilmiştir. Customizer’da her bir parçanın rengini canlı önizlemeden değiştirebilirsiniz. Yani, bu değişiklikleri anında görebilirsiniz.

Büyük Kısa Kod Listesi: Temamız, çoğu kullanıcı dostu görsel besteci sayfa oluşturucu eklentisiyle son derece entegre olarak mevcuttur. Her kısa kodun iyi organize edilmiş ve kullanımı kolay alanları vardır.

İletişim Formu 7: Bu, Contact Form 7 eklentisi ile rahattır. İletişim formu 7’yi kesinlikle yerel olarak takip ettik, böylece güçlü seçeneklerle basitliğini asla kaybetmeyeceksiniz.

Woocommerce Her şeyi Güzelce satmanıza yardımcı olan güçlü ve genişletilebilir bir e-ticaret eklentisidir, Bu tema Woocommerce eklentisiyle rahattır.

Çok Dilli Çeviri Hazır: Bu tamamen çeviri için hazırdır ve WPML, TranslatePress, Polylang, Weglot, MultilingualPress, GTranslate, Transposh, Google Website Translator, Loco Translate gibi başlıca çeviri eklentileriyle uyumludur.

SEO Optimize Edildi: Bu tema, SEO’nun en iyi uygulamaları ile kodlanmıştır ve arama motoru algoritmalarını mükemmel şekilde destekler. Müşterilerimiz temayı kullandıktan sonra SEO’da hemen daha iyi sonuçlar görüyor.

RTL desteği: Bu tema Arapça, Urduca, Farsça (Farsça), İbranice gibi RTL (sağdan sola) dillerini tam olarak desteklemektedir …

Google yazı tipleri ve özel premium yazı tiplerinizi yükleyin: Temamız, google yazı tipleri ve kullanımı kolay seçeneklerle mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir. Artık Google’dan 991+ yazı tipi seçebilirsiniz.

Gelişmiş Tipografi: Bu tema, tema seçenekleri panelinde bulunan gelişmiş tipografi ayarlarına sahiptir. Yazı tipi boyutunu, ağırlıklarını, satır yüksekliklerini ve CSS özelliklerini kolayca eklemek istediğiniz her şeyi özelleştirebilirsiniz.

Google Harita: Temamız, Maps API’leriyle google harita görünümünü daha da genişletiyor. Artık, bir google harita alanında çoklu stil seçeneklerini gösterebilirsiniz.

FontAwesome: Temamız, FontAwesome simge kitaplığını ve kolay simge seçici alanından Çizgi Simgelerini içerir. Önceden gömülü yazı tipi simgeleri kitaplığını kullanarak çeşitli simgeler seçebilirsiniz.

Çocuk Teması: Bir alt tema kullanarak değişikliklerinizin korunmasını sağlayacaksınız. Alt temalar, mevcut bir temayı değiştirmenin önerilen yoludur.

Çoklu Tarayıcı Uyumlu: Bu tema, tarayıcılar arası uyumludur. Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera ve Edge gibi tüm önde gelen tarayıcılar, temanın sorunsuz bir şekilde yüklenmesini sağlayacaktır.

Güncellemeler WP Panonuza gelir: Bir Premium tema satın almak, tüm zamanların eksilerinden biri güncelleme sürecidir. Her seferinde güncelleme yapmak zordur. Bu tema en zor bölümünüzü düzeltir. Artık WP Panelinizle güncellemeler alabilirsiniz.

Ömür Boyu Güncellemeler: Ürünlerimizi her zaman güncelliyoruz. WordPress temalarımızı kullanırken daha iyi bir deneyim yaşadığınıza dair geri bildirimlerinizi sürekli olarak duyuyoruz.

DEMOSATIN AL $59

akıllı teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkındaki problem yaşıyorsanız tam yerindesiniz Teknoone.net size WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır … Ek olarak eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza olanak tanır. WordPress ücretli temalar Internet Sitenizi WordPress Temalarıyla Kurmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile web siteleri geliştirirken, binlerce açık kaynak ve ücretli tema arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli