EA Battlefield 1 Revolution Edition Playstation 4

Uygun Fiyatlı EA Battlefield 1 Revolution Edition Oyun PS4

(*4*)
Price: 189,00 TL
(as of Aug 02,2021 05:44:00 UTC – (*1*)Details)

Satın Alma Linki

EA Battlefield 1

Oyununu battlefield tarihinin en dinamik savaşlarına uyarla. -64 kişilik cok oyunculu epik savaşlar – 64 oyuncunun piyade olarak savaştığı yada tank, motosiklet, cift kanatlı ucak ve cenk gemisi benzer halde ceşitli aracları kullandığı fps tarihinin en destansı cok oyunculu savaşlarında arkadaşlarınla omuz omuza carpış. -topyekün savaşın doğuşuna tanıklık et – İnsanlık tarihinin en büyük muharebelerinde yerini al.

Çağıl savaşın doğuşuna tanıklık edeceğin bu savaşım, cok iyi korunan alplerden kavurucu arap cöllerine görülmemiş bir ölcekte, karada, havada ve denizde tüm şiddetiyle sürüyor. -şaşırtıcı sezgisel yıkım – sezgisel yıkım özelliğiyle her muharebe kendine özgü olacak.

Büyüğünden kücüğüne aracları imha et ve binaları topyekün yık. Ufak ahşap evlerden dev şeklinde taş istihkamlara kadar her şey, üstünde savaştığın toprak bile aniden paramparca olabilir. -dünyanın uzak köşelerinden cenk hikayeleri – dünyanın bu ilk çağıl harbinde bir araya gelen değişik karakterlerin bakış açısından dünya savaşının birbirinden değişik ortamlarında bulun, serüven dolu harekat modunda cenk halindeki dünyayı keşfet.

Oyun aciklama: topyekün cenk halini battlefield 1’de deneyimle. Kuşatma altındaki bir fransız şehrinin dar sokaklarında, İtalyan alpleri’nin gecit vermez dağ istihkamlarında yada arabistan’ın sıcak cöllerinde destansı savaşlar vererek kıyasıya savaşım et. Yıkıma odaklı stratejilerini şaşırtıcı cevrelere uyarla, serüven dolu harekat modunda yeni dünya savaşını keşfet yada 64 oyuncu iceren cok oyunculu epik savaşlara katıl. Piyade olarak cenk yada tank, motosiklet, cift kanatlı ucak ve dev cenk gemileri benzer halde nefes kesen aracları karada, havada ve denizde kullan.

1. Dünya Savaşı’nda zafere ulaşın.

Eleştirmenlerden tam not alan bu birinci şahıs nişancı oyununda, büyük Battlefield topluluğuna katılıp 1. Dünya Savaşı’nın destansı muharebelerinde yer alın. Kapsamlı bir koleksiyon olan Battlefield 1 Devrim şunları yer ediniyor:

Battlefield 1 temel oyun

Topyekün savaşın doğuşuna Battlefield 1’de tanık olun. Macera dolu harekat modunda cenk halindeki bir dünyayı keşfedin yada 64 oyuncu içeren fazlaca oyunculu destansı tayfa savaşlarına katılın. Piyade olarak savaşın yada inanılmaz kara, hava ve deniz vasıtalarını deneyin.

Battlefield 1 Premium Pass

Yeni fazlaca oyunculu haritalar, yeni silahlar ve daha fazlasını içeren dört tane temalı genişletme paketi.

• Battlefield 1 They Shall Not Pass
• Battlefield 1 In the Name of the Tsar
• Battlefield 1 Turning Tides
• Battlefield 1 Apocalypse

Kızıl Baron Paketi, Arabistanlı Lawrence Paketi ve Hellfighter Paketi.

PS4™ Pro Enhanced:
– Dinamik 4K Oyun

Bu oyunu PS5 sisteminde oynayabilmeniz için sisteminizin en yeni sistem yazılımına güncellenmesi gerekir. Bu oyun PS5 sisteminde oynanabilse de, PS4 sisteminde sunulan bazı özellikler burada mevcut olmayabilir. Detaylı informasyon için bkz. PlayStation.com/bc.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğeri önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.

Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans tutarı. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network’de oturum açmanız gerekmezken diğeri PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.

Bu ürünü kullanmadan ilkin önemli sağlık bilgileri ile ilgili informasyon sahibi olmak için Esenlik Ikazları kısmına bakın.

EA Battlefield 1 Revolution Edition [Playstation 4]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli