e
sv

Egea Cross’un ‘Extreme’ aksesuar kiti birinci kere Autoshow 2021’de görücüye çıkıyor

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Fiat, eser gamındaki en şimdiki modeller ve teknolojilerle bu sene birinci kere dijital olarak düzenlenen Autoshow Mobilite Fuarı’ndaki yerini aldı. 

Fiat markasının konfora, tasarıma, teknolojiye herkes ulaşabilsin diye çalıştığını söyleyen Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç; ziyaretçilerin online Fiat standında müşteri beklentilerini muvaffakiyetle karşılayan ve kendi sınıfında en üst düzeyde ileri sürüş teknolojilerine sahip Egea Ailesi ve ailenin yeni üyesi Cross’u inceleyebileceklerini belirtti.

Autoshow 2021 ziyaretçileri bunun yanında Panda 4×4’ü, geçtiğimiz günlerde satışına başlanan Doblo’nun özel versiyonu Trekking’i, önümüzdeki yıl Türkiye’de satışa sunulması hedeflenen Elektrikli Fiat 500’ü ve 500 Cabrio Dolcevita modellerini yakından tanıma talihi bulacak. 

Egea Cross’a Özel “Extreme Aksesuar Kiti” Birinci Sefer Fuarda Görücüye Çıkıyor

Altan Aytaç, Autoshow 2021’e özel hazırlanan görüntüde, fuar ile eş vakitli hayata geçirdikleri yeniliklerden de bahsetti. Egea Ailesi’nin en yeni üyesi Cross’u, yeni aksesuar kiti ile ziyaretçilerle buluşturduklarına değinen Aytaç. “Otomotiv Gazetecileri Derneği tarafından Türkiye’de Yılın Arabası seçilen Cross’a özel olarak tasarlanan Extreme aksesuar kitimizi de birinci sefer fuarda tüketicinin beğenisine sunuyoruz.

Mevcut Egea Cross kullanıcılarının ve yeni bir Cross sahibi olmak isteyenlerin satın alarak araçlarına uygulatabilecekleri Extreme aksesuar kiti; şıklığıyla göz doldururken, Cross’un etkileyici SUV görünümünü güçlendiriyor” diye konuştu. Kelam konusu pakette ön kaput, kapılar ve tamponlara eklenebilen kesimlerin yanı sıra çeşitli çıkartmalar da bulunuyor.

Fiat Yol Arkadaşım Connect

Fiat standında, ülkemizdeki birinci uzaktan erişim teknolojisi Fiat Yol Arkadaşım Connect’in de yer aldığını anımsatan Altan Aytaç “Müşterilerimizin, eserlerimiz, hizmetlerimiz ve tüm servis süreçlerimizle ilgili tecrübeleri bizim için çok değerli. Tofaş’ta geliştirilen ve 2018 yılından günümüze sürekli zenginleştirdiğimiz Fıat Yol Arkadaşım Connect ile şoför ve aracı birbirine bağlayarak, müşteri tecrübesini farklı ve ayrıcalıklı bir boyuta taşıyoruz.

Fiat standı ziyaretçileri; Türkiye’de Egea’nın yer aldığı segmentte ve hafif ticari araç pazarında sunulan tek bağlanılabilirlik uygulaması olan Fiat Yol Arkadaşım Connect’i de Autoshow 2021’de ayrıntılı inceleme fırsatı bulabilecekler” diyerek kelamlarına son verdi. 

Fiat Online’da Egea, Panda ve 500 Cabrio’ya Özel Kampanya

Autoshow 2021, Fiat standında sergilenmekte olan Egea Alesi, Panda ve 500 Cabrio “Dolcevita”, markanın online satış kanalı online.fiat.com.tr üzerinden konfigüre edilerek rezerve edilebilecek. Fiat standını ziyaret eden kullanıcıların, araçların yanında armağan paketleri ile karşılanacağı kurguda; ziyaretçiler paketleri tıkladıklarında açılan pencereden kendilerine özel tanımlanmış bir kod yardımı ile dijital fuar müddetince devrede olacak “Artık Al, 2022’de Öde” kampanyasından ve fırsatlardan yararlanabilecekler. Autoshow’a özel bu kampanya, yalnızca online.fiat.com.tr’de geçerli olacak.

Autoshow Mobility 2021, 14-26 Eylül tarihleri ortasında dijital ortamda ziyarete açık olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli