e
sv

Elektrikli ve hibrit araçlar fuarı e-drive TURKEY, 9 Aralık’ta kapılarını açacak

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Etraf dostu mobilite tahlillerinin bir ortaya geleceği, Türkiye’nin birinci Elektrikli ve Hibrit Araçlar Fuarı e-drive TURKEY, ziyaretçileriyle buluşmak üzere gün saymaya başladı. İstanbul Yenikapı’da organize edilecek fuarda elektrikli ve hibrit araç üreticileri, distribütörleri, şarj operatörleri, ekipman üreticileri, otonom sürüş ve araçlar ortası bağlantı sistemleri geliştiricileri, arabadan scooter’a kadar farklı elektrikli araç modelleri, meraklıları ile buluşacak.

Covid-19 tedbirleri kapsamında, inançlı bir ortamda gerçekleştirilecek Elektrikli ve Hibrit Araçlar Fuarı ile ilgili olarak açıklamada bulunan e-drive TURKEY Fuar Yöneticisi Burcu Uca “Kısa bir müddette hayatımızın ayrılmaz bir kesimi haline gelecek elektromobilite kavramı konusunda ülkemizdeki farkındalığı artırmayı ve en son tüketici düzeyindeki satın alma tercihlerinde e-mobilite doğrultusunda yeni bir pencere açmayı hedefliyoruz.

Bu projeyle birebir vakitte ülkemizdeki üreticiler, distribütörler, tedarikçiler, servis sağlayıcıları ve devlet kurumları ortasındaki alakaları de kuvvetlendirmeyi amaçlıyoruz. Ulaşım dalında geleceği bugünden görme fırsatını yaratacak e-drive TURKEY fuarına herkesi bekliyoruz.” halinde konuştu.

Geleceğe taraf verecek elektrikli araçlar dünyasının tek çatı altında buluşacağı e-drive TURKEY, 9-12 Aralık 2021 tarihleri ortasında, İstanbul Yenikapı’daki Dr. Mimar Kadir Topbaş Sanat ve Şov Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli