Elon Musk’tan ‘Dogecoin Müzik Festivali’ne Destek Mesajı

Twitter’da 150 bin civarı takip edeni olan ve daha oldukça Dogecoin ile alakalı paylaşımlar icra eden bir Twitter hesabı, içerisinde Elon Musk, Musk’ın sevgilisi Grimes ve Snoop Dogg’un da olduğu ilgi çekici bir fikri ortaya attı. İnsanlara, “Dogecoin Müzik Festivali’ne katılmak talep eder miydiniz?” diye bir sual soran hesap, takipçilerinden pozitif reaksiyon alırken Elon Musk da bu fikre yeşil fer yaktı.

Kullanıcı ismi “itsALLrisky” olan Twitter hesabının icra ettiği açıklamaya gore Dogecoin Müzik Festivali‘nin DJ’i, Elon Musk’ın ta kendisi olacak. Grimes ile Snoop Dogg ise bu festivalde şarkı söyleyecek. Dogecoin’in tek ödeme aracı olacağı faaliyet kapsamında insanların kendi köpeklerini getirmeleri gerekecek ve dünyaca meşhur iş insanı Mark Cuban de bu festivalin finansal destekçisi olacak. Binlerce yardımcı bulan bu düşünce, Elon Musk tarafınca da kabul görmüş durumda.

“Kulağa hoş geliyor”

Kendisinin de etiketlendiği tweete cevap veren Elon Musk, bu fikrin kulağa hoş geldiğini söylemiş oldu. Esasen bugüne kadar icra ettiği her açıklamayla Dogecoin ile alakalı derhal her şeyi destekleyen Musk, böylelikle müzik festivaline de desteğini açıkça göstermiş oldu. Şayet bu düşünce reel bir projeye dönerse, Elon Musk’ı bir DJ olarak görebiliriz.

Ayrıca, aynı Twitter hesabı bir müddet önce de “Dogepalooza” adlı bir festival düzenlemeyi düşünmüş, bu mevzuyu takipçileriyle paylaşmıştı. Sadece bu festivalle alakalı somut bir adım atılmadı ve festivalin geçmişine ve mekanına ilişik bir izahat yapılmadı. Haliyle Dogecoin Müzik Festivali de yalnızca bir düşünce olarak kalabilir.

GÜNCEL TEKNOLOJİ BLOG WEB SİTESİ

güvenlik kamerası En aktüel teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkındaki problem yaşıyorsanız tam yerindesiniz. Teknoone.net size ihtiyac duyulan tüm verileri ücretsiz bir durumda sunacaktır. Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli