e
sv

En güçlü akıllı telefon belirli oldu!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kasım ayı test sonuçlarına nazaran, M1 çipli beşinci jenerasyon iPad Pro, 8 gigabayt RAM 256 gigabayt dahili depolama alanı ve 12.9 inç ekranı ile Apple’ın en güçlü taşınabilir aygıtı olarak tescillendi. Birinci 3’ün tamamı tabletler tarafından paylaşıldı.

Değişiktir ki, derecelendirmede yalnızca iki M1 aygıtı var. Bunlar listede birinci iki sırayı alan iPad Pro modelleri. En tanınan çipin A15 Bionic olduğu ortaya çıktı ve derecelendirmedeki dört aygıt tıpkı çipi temel olarak kullanıyor.

İşte En Güçlü Akıllı Telefon!

En güçlü akıllı telefon, A15 Bionic çip, 6 gigabayt RAM ve 1 terabayt dahili belleğe sahip mevcut amiral gemisi iPhone 13 Pro Max seçildi. Telefon 842 bin puan aldı ve genel derecelendirmede tabletlerden sonra dördüncü sırada yer aldı. iPhone 13 Pro Max akıllı telefon kategorisinde birinci sırada yer aldı.

AnTuTu temsilcileri, birinci iki sırayı alan tabletlerin M1 işlemciye dayandığını kaydetti. Birinci 10’daki en tanınan çip, sıralamada dört aygıtı bulunan A15 Bionic oldu. Apple’ın 2021’in sonuna kadar rastgele bir aygıt piyasaya sürmeyeceği için Aralık üst kısmının yeni başkanlara ve değişikliklere sahip olma mümkünlüğünün düşük olduğunu iletiyorlar.

Aralık ayının başlarında, AnTuTu temsilcileri en güçlü Android akıllı telefonu da belirlediler. Ekim ayından bu yana bu konumu elinde tutan aygıtın Xiaomi Black Shark 4S Pro olduğu ortaya çıktı.

Xiaomi’nin Ekim ortasında piyasaya sürülen amiral gemisi telefonu, üst üste ikinci ay piyasadaki en üretken Android aygıt olarak kabul ediliyor. Snapdragon 888 + işlemci, 16 gigabayt RAM ve 512 gigabayt dahili hafızaya sahip olan aygıt, testleri muvaffakiyetle geçerek liderliği bırakmadı. İkinci durumda ZTE Nubia Red Magic 6S Pro ve üçüncü Vivo iQOO 8 Pro oldu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli