En İyi Antivirüs Yazılım Programları

En İyi Antivirüs Yazılım Programları

Giderek artan sayıda yaşamımıza giren siber tehditler, işletmeleri ve tüketicileri hedef aldığından güvenli ve kapsamlı bir virüsten koruma güvenlik hizmetine haiz olmak bu günlerde daha önemlidir. Bununla birlikte kalabalık bir pazar piyasasında işiniz yada eviniz için en iyi antivirüs yazılımını seçmek de zor olabilir. En iyi antivirüs yazılım programları için bazı değişik seçeneklerle sizlere destek olmak için buradayız.  2021’nin en iyi antivirüs yazılım programları.

Bitdefender Antivirus Plus

En iyi antivirüs yazılımı seçimimiz; 500 milyondan fazla kullanıcıya haiz olan ve tam özellikli bir paket sunan Bitdefender Antivirus Plus. Ek olarak, AV Denetim ve AV Comparatives benzer şekilde önde gelen antivirüs denetim laboratuarlarından denetim neticelerini karşılaştırarak Bitdefender antivirüs ürünleri yüksek puan almıştır

Bitdefender Antivirus Plus kurulumu ve çalıştırılması kolaydır. Yalnız ilk indirme ve yüklemeden ilkin bir e-posta adresi de dahil olmak suretiyle çevrimiçi bir hesap oluşturmanın lüzumlu bulunduğunu dikkatsizlik etmeyin.

Norton AntiVirus Plus

Norton Antivirus Plus, firmanın en yeni giriş seviyesi antivirüs programıdır. Norton, uzun senelerdir varlığını sürdürüyor ve on yıldan fazladır sağlam bir üne kavuştu. Marka bilinirliğine ek olarak Norton, senelik abonelik maliyetleri ile  diğerlerine bakılırsa daha düşük bir fiyat sunar.

Norton AntiVirus Plus, ayarlarınızı ve güvenliği denetlemek için birkaç özelleştirme seçeneği yapmanızı ister. Ek olarak malum kötü amaçlı web sayfalarına ziyaretleri engelleyerek kullanıcıyı koruyarak kötü amaçlı yazılım edinmekten bile koruyabilen URL engelleyiciyi seviyoruz. Norton Antivirüs programları sürekli çalışıyor, arka planda virüs koruması etken ve talep üzerine tarama da yapılabiliyor.

Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky Anti-Virus, tam bir güvenlik paketi değildir. Yalnızca antivirüs korumasından daha fazlasını arayanlar için ciddi bir alternatif olmuştur. Bu düşüncenin en iyi yanı da bu program senelik abonelik için 29,99 $ dolardır ve rakiplerine bakılırsa fiyatı daha uygundur.

Fazlaca sayıda çevresel özelliğe odaklanmak yerine Kapersky Anti-Virus kötü amaçlı yazılımları önleme ve anlama temelleri üzerine odaklanır ve bu biçim şeyleri hakikaten iyi yapar. Özellikleri içinde web filtreleme kanalıyla kötü amaçlı URL’lerin engellenmesi, tehditlerin giderilmesi ve algılanması için antivirüs taraması ve sisteminizi düşürmeden ilkin kötü amaçlı yazılım..

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli