e
sv

En İyi Multiplayer PS4 Oyunları

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

En İyi Multiplayer PS4 Oyunları

En İyi Multiplayer PS4 Oyunları : The Division 2

Ülke çöküşün eşiğinde ve yalnız siz ve yoldaşlarınız geriye kalanları kurtarmaya destek olabilirsiniz. Görevleri tamamlarken güzel bir animasyon ve çarpıcı detaylarla salgın sonrası Washington DC’nin kalıntılarını geçin. Vatandaşlarını şehirlerini tekrardan inşa etmeye çalışırken birleştirin, düşman gruplarıyla yüzleşin ve oyunu yendikten derhal sonrasında yeni, coşku verici görevler oynamaya devam edin. Çevrimiçi ortamda arkadaşlarınızla ortaklaşa iş yapın yada oyunun sağlayabileceği en zor zorluklardan bazılarını üstleneceğiniz Dark Zone’ı keşfedin ve hayatta kalırsanız ciddi derecede tatlı ganimet kazanın.

Yoğun grafikler ve inanılmaz oyun mekaniği ile The Division 2, en iyi çevrimiçi ortaklaşa iş deneyimlerinden birini sunuyor.

En İyi Sinematik Oyun: A Way Out

Sağlam bir anlatımın yanı sıra görkemli görsel ve sinematik efektlere haiz bir oyun arıyorsanız, A Way Out tam olarak istediğiniz şeydir. Sen ve bir dostunuz hapishaneden kaçmak için derin ve zorlayıcı bir hikayede ekip kuracaksınız. Bölünmüş ekranlı, işbirlikçi oldukça oyunculu oyun için tasarlanan A Way Out, kaçışınızı mümkün kılmak için yakın ekip emek harcanması gerektirir.

Bu oyunun benzersiz yönlerinden biri, bir oyuncu oyunun ortasında olsa da, ötekinin ortaya çıkması yada hikayeyle iç içe geçmenin bir yolunu bulması gerektiğidir. Gizli saklı saklı saklı saklı unsurlar, zamanlanmış diziler, dövüşmeler ve hatta taktiksel konuşmalarla meşgul olmak, kararlarınız sonucunda her ikinizle birlikte hapishanede sona erecek olan oyunun sonunu etkileyecektir. İşbirliği yapın, strateji oluşturun ve bir çıkış yolu bulun.

En İyi Dövüş Oyun: Mortal Kombat 11

Enerjisini denetim et ve nihai dövüşte arkadaşlarına meydan oku. Klasik dövüş oyunu geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Yepyeni bir grafik motoruyla klasik ve yeni görsel olarak çarpıcı arenalarda yüzleşin ve inanılmaz ayrıntılarla ölümcül zaferlerinizin tadını çıkarın. En sevdiğiniz oyun Mortal Kombat serisinin bu son ekinden daha ilkin asla bu kadar iyi görünmemişti.

Arkadaşlarınızla oynamadığınızda, öykü modunu deneyimleyin. Saatlerce oynamaya devam edecek süre bükme mevzusunda yeni ve eski karakterler olarak oynayın. Yalnız, hiçbir şey arkadaşlarınıza karşı omurga kıran zaferi elde etmekten daha doyurucu olması olanaksız.

En İyi Hayatta Kalma: Remnant From The Ashes

Başka bir boyuttan eski bir fenalık geldi ve dünyayı mutlak bir kaosa attı. İnsanlık zor bela dayanıyor ve portalları diğeri alemlere ve gerçeklere açmak için benzersiz bir teknolojiyi kullanıyor. Eski kötülüğün nereden geldiğini algılamak, hayatta kalmak için lüzumlu kaynakları bulmak ve insanlığın hayatta kalması için bir umut parçası keşfetmek için arkadaşlarınızla portallar içinde gezinin. Çarpıcı grafikler yardımıyla, siz ve yoldaşlarınız diğeri dünyalardaki yaşamlarınız için savaşırken kötü yaratıklar ekranınızda canlanacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli