e
sv

En İyi Parmak İzi Tarayıcı Güvenlik Uygulamaları!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

En İyi Parmak İzi Tarayıcı Güvenlik Uygulamaları

En iyi parmak izi tarayıcı emniyet uygulamaları listemizde 2021 yılının Android telefonlar için parmak izi özelliği olan uygulamalarını yazdık Günümüzde nerede ise bütün zeki telefonlar bir parmak izi tarayıcısı ile birlikte geliyor. Parmak izi tarayıcısı kullanarak uygulamaları kilitleme gibi yerleşik emniyet özellikleri sunan birçok telefon olsa da, birtakım telefonlar bunu sunmaz. Telefonunuzu kilitlemek / kilidini açmak için parmak izi tarayıcısını kullanmanın yanı sıra bir bir uygulamaları kilitlemek ve parmak izlerinizle emin hale getirmek için de kullanılabilir.

En İyi Parmak İzi Tarayıcı Güvenlik Uygulamaları!

parmak izi tarayıcı Aşağıdaki emniyet uygulamaları parmak izi tarayıcıyısı kullanarak Android zeki telefonunuzdaki yüklü uygulamaları kilitleyebilirsiniz. Telefonunuz desteklemiyorsa, parmak izi tarayıcı kullanarak uygulamaları kilitlemenizi sağlayacak birtakım uygulamalar listeledik.

Parmak izi tarayıcısı AppLock

En fazlaca kullanılan uygulamalardan biri ve uygulamaları bir bir kilitleyebilen AppLock’tur. Uygulamanın muayyen uygulamaları kilitleme gibi temel emniyet özelliklerini sunması şaşırtıcı olmasa da, uygulamaları parmak izlerinizle mutlaka kilitleyebilir. AppLock, seçtiğiniz her uygulamayı parmak izleriyle kilitleyebilecek parmak izi desteğiyle birlikte gelir. AppLock, Feysbuk, Whatsapp, Galeri, Instagram, Messenger, Snapchat, Kişiler, SMS, Gmail veya desteklenen herhangi bir tatbik gibi arzu ettiğiniz uygulamaları kilitleyebilir. AppLock’u indirmek için Google Play’de ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Parmak izi tarayıcısı FingerSecurity

FingerSecurity, telefona kaydettiğiniz parmak izlerini kullanarak uygulamaları kilitleyen parmak izi tarayıcı özelliği ile bilinen bir uygulamadır. PIN veya şifre içeren telefonun kilidini açmak için alternatif yöntemler sunar. FingerSecurity’nin yalnızca üzerinde parmak izi tarayıcısı olan Android cihazlarda çalıştığını ihmal etmeyin. Tatbik, sınırlamalar nedeniyle parmak izi tarayıcısı olan birtakım telefonlarda desteklenmiyor olabilir.

Parmak izi tarayıcısı App Lock: Fingerprint Password

App Lock: Fingerprint Password, kolay ve pak görünümlü bir uygulamadır ve neredeyse bütün uygulamaları PIN, desen veya parmak izleriyle kilitleyebilir. Tatbik, uygulamaları korumak için muhtelif ayarlara sahiptir ve ayrıca Android’de bulunan daha kolay tatbik dolaplarından biridir.

GÜNCEL TEKNOLOJİ BLOG WEB SİTESİ

En aktüel teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini ile alakalı problem yaşıyorsanız tam yerindesiniz. Teknoone.net size ihtiyac duyulan bütün verileri ücretsiz bir durumda sunacaktır. Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır. WordPress ücretli temalar Internet Sitenizi WordPress Temalarıyla Kurmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile web siteleri geliştirirken, binlerce aleni kaynak ve ücretli tema arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli