e
sv

En yeterli kameraya sahip telefon Oppo’dan geliyor!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Oppo ve Kodak bu ayın başlarında bir paydaşlık duyurdu. Bu iştirakin meyvesi olan birinci eser Oppo’nun amiral gemisi akıllı telefonunun hudutlu sayıda üretilen versiyonu olacak. Find X3 Pro Photographer Edition bugün özel ambalajla piyasaya çıktı. Kamera performansıyla dikkat çekecek bu telefona gelin bakalım.

Find X3 Pro Photographer Edition iki adet 50MP kameralı Find X3 Pro amiral gemisinin birebiri olacak. Ortadaki fark, bu ünitenin klasik Kodak 35 fotoğraf makinesine benzemesi için mat gümüş bir üst ve siyah deri alt olacak olması. Aygıt birebir materyallerden esirgeyici bir kılıfla da gelecek. Perakende kutusu oval halli ve kapaklı olacak. Bu dizaynla Kodak 35 kasasını biraz andırıyor diyebiliriz.

Find X3 Pro Photographer Edition kamera performansıyla çığır açacak

Spesifik olarak birebir telefon bekleniyor: Snapdragon 888 yonga seti, 1440p çözünürlüklü ve 120Hz uyarlanabilir yenileme suratına sahip 6.7” LTPO AMOLED ekran aygıtta olması beklenen özellikler ortasında karşımıza çıkıyor. Ayrıyeten 65W süratli kablolu şarjlı 4.500 mAh pil ve 30W süratli kablosuz şarj da özellikler ortasında yerini alıyor.

Oppo’nun ColorOS arayüzü gelişmiş Temalar özelliği ile birlikte gelecek. Yeni Find X3 Pro varyantının telefonun görünümünü tamamlamak için gümüş ve siyah duvar kağıtları ve simgelerle Kodak’tan ilham alan özel bir temaya sahip olması bekleniyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli