e
sv

Epic Games bu haftaki fiyatsız oyunlarını duyurdu!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Epic Games Store her hafta oyun severleri sevindirecek haberleri duyuruyor. Bu hafta da daha evvel olduğu üzere platform üzerinde fiyatsız olan oyunlar duyuruldu.

Epic Games bu hafta 56 TL pahasındaki iki oyunu oyun severlerle fiyatsız olarak buluşturacak. Oyuncular bu oyunları 23 Eylül’e kadar parasız bir biçimde kütüphanesine taşıyabilecek.

Epic Games 56 TL kıymetindeki oyunları fiyatsız yaptı

Oyunlardan birincisi Tharsis. Oyun uzay ve bilim kurgu tipini sevenleri mutlu edecek cinsten. Uzay strateji oyunu olarak bilinen Tharsis, 2016‘da piyasaya çıkmıştı. Oyun Choice Provisions imzasını taşıyor. Oyunda insanlığın Mars’a uçuşuna odaklanılıyor. Akabinde insanların Mars’ta mikrometeorit fırtınasına yakalanmaları bahis alınıyor. Oyunda daha vazifenin başındayken astronotlar, yamyamlık ile gayret ediyor. Oyun olağanda 24 TL olarak fiyatlandırılıyor. Lakin şu anda Epic Games Store platformunda 1 haftalığına parasız olacak. 23 Eylül Perşembe gününe kadar oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Fiyatsız olan bir öbür oyun ise Speed Brawl. Bu yıl piyasaya çıkan oyun Double Stallion Games imzası taşıyor. Oyun savaş oyunu sevenleri mutlu edecek. Süratli hareket etme ve sert vurma üzerine konseyi 2D savaş oyunu ““İvmeni koru, kombinasyon yap ve güçlü hareketlerini sergile!” cümlesiyle Epic Games platformunda yerini almış. 32 TL fiyat etiketine sahip olan bu oyun da artık bir haftalığına fiyatsız olarak kütüphanenize indirilebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli