e
sv

Epic Games, Yılbaşına Kadar 15 Fiyatsız Oyun Dağıtabilir

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Son birkaç yıldır haftada en az bir fiyatsız oyun vererek oyuncuların yüzünü güldüren Epic Games Store, söylentilere nazaran Noel devrine özel olarak fiyatsız oyun kampanyasını daha da büyütmeye hazırlanıyor. Argüman edilene nazaran oyun mağazası, 16-30 Aralık tarihleri ortasında her gün bir yeni fiyatsız oyun verecek.

Epic Games Store, 2019 ve 2020 yıllarında da emsal bir fiyatsız oyun kampanyası yapmıştı, hasebiyle bu durum oyuncular için pek de sürpriz olmadı. Şirket 2019’daki Noel kampanyası kapsamında 12, 2020’deki Noel kampanyası kapsamında ise 15 fiyatsız oyun vermişti.

Görüntü Games Chronicle’ın haberine nazaran, Epic Games’in yılbaşına kadar fiyatsız 15 oyun dağıtacağı bilgisi, PlayStation Plus’ın Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık ayı oyunlarını ve de Xbox Games with Gold aralık ayı oyunlarını yanlışsız olarak sızdıran kişi tarafından paylaşıldı. Bununla birlikte çoğunuzun bildiği üzere, platform, bu hafta vereceği fiyatsız oyunu açıklamamış ve “gizemli oyun” olarak duyurmuştu. Tekrar tıpkı kaynağın paylaştığı bilgiye nazaran, bu gizemli oyun büyük ihtimalle “Shenmue 3” olacak.

Tüm bunların yanı sıra, Epic Games Store’un evvelki yıllarda olduğu üzere bir yıl sonu indirimi başlatmasını da bekliyoruz. Tekrar sızdırılan bilgilere nazaran platform, yıl sonu indirimlerini 16 Aralık Perşembe günü yeni fiyatsız gizemli oyununu dağıtmaya başlamasıyla eş vakitli olarak başlatacak ve bu indirim kampanyası 6 Ocak’a kadar devam edecek.

Bu ortada Epic Games Store’un uzun müddettir beklenen alışveriş sepeti özelliğini geçtiğimiz günlerde platformuna eklediğini de hatırlatalım.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli