e
sv

Forza Horizon 5’in çok oyunculu modundan 50 dakikalık oynanış görüntüsü geldi

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yayıncılığını Xbox Game Studios’n yaptığı, geliştiriciliğini ise Playground Games’in yaptığı yarış oyunu serisi Forza Horizon’ın yeni oyunu Forza Horizon 5’ten yeni bir görüntü geldi.

Paylaşılan görüntü Forza Horizon 5’in çok oyunculu modundan. Görüntüde sadece oynanış görüntüsü değil, geliştiricilerin oyun hakkındaki kimi açıklamalarını da bulabilirsiniz. Oyun görsel açıdan nitekim muazzam duruyor ve online taraf da çeşitli küçük oyunlarla bir epey doldurulmuş üzere duruyor. 

Forza Horizon 5, 9 Kasım 2021’de Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Oyunun ayrıyeten birinci günden Xbox Game Pass‘e dahil olacak. Bahsi geçen görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

Forza Horizon 5 Çok Oyunculu Oynanış Görüntüsü

Bu, Toplumsal bir Açık Dünya
Öteki oyuncularla ekip oluşturun. Sizi ve arkadaşlarınızı aksiyonun içine çeken ve menüler, yükleme ekranları yahut lobiler olmadan eğlenmenizi sağlayan keyifli, üst seviye çabalardan oluşan ve gerisi arkasına devam eden eğlenceli bir serinin tadını çıkarmak için Horizon Arcade’e girin. Horizon Açık’ta ve Çeşitlerde yeni arkadaşlar edinin, yeni topluluk ikram paylaşımıyla yaratıcılığınızla oluşturduğunuz yapıtlarınızı paylaşın.

Bu, Sizin Açık Dünyanız
Özel yarışlar, uğraşlar, şovlar ve büsbütün yepisyeni oyun modları yaratmak da dâhil olmak üzere, güçlü, yeni EventLab oyun araç setiyle kendi cümbüş anlayışınıza hitap eden eserler oluşturun. Açılır tavanları açma ve kapama imkânı, fren kaliperlerini boyama ve daha fazlasını içeren yeni seçeneklerle araçlarınızı her zamankinden daha çeşitli hallerde özelleştirin. Toplulukla, oluşturduğunuz özel yapıtları paylaşmak için yeni Armağan Paketleri özelliğini kullanın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli